Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812: Gangster Capone Bege

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuusen şu karnını şişirdiğinden bahsediyorum. G4 le ilişik kurmak için. G3 ayrı.
--bu yorumda biraz fizik zırvalayıp, atom falan parçalayabilirim lütfen vurmayın--
Hea pardon benim aklım nedense G3'e gitmiş. Ama yine farketmez. Fuusen sınırlı bir kullanım sunuyor. Çünkü ciğerlerini dolduran oksijen bitince nefes vermesi gerekecek. Fuusende sadece ciğerlerini şişiriyyor fakat G4te kaslar şişiyor. Yani tek büyük bir balondan daha çok sektirme gücüne sahip oluyor. Pek çok şişmiş kas olması şuradaki
duruma olanak sağlayıp enerjinin neredeyse çok az bir kısmını emiyor. Eğer kaslarına kadar haki kaplasaydı bu olanağı yok edecekti çünkü koka sertleşme sağlıyor. Sertleşince ne oluyor? Enerji emiliyor yani sektirme yerine hasar alınıyor

Soyadı açıklanmamış her önemli karakterin (ya da ailesi açıklanmamış) ODA bunun alından yine bir gizem açmasını biliyor, başka süprizlerede hazır olsak iyi olur gibi..

Her arc sonunda bir nova gördük ... punk Hazard da law çıktı. Zou da Bege bence gökyüzü adasında urouge göründün ya belki bundan sonra onu görebiliriz ki eğer big MAM arc gibi bir sey olursa bonney in çıkmasını bekliyorum nedense ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık