Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ailenize üzülüyorum.Hiç terbiye ve ahlak vermemişler,yazık ne diyeyim? Allah sabır versin ailelerinize :::).... ve bu konulara takılacağına insanlığını sorgulasan şimdiye adam olmuştun da neyse anan baban terbiye verememiş.Ben mi verecem kafana göre takıl seni umursayan arkadaşlarla devam zaten bu dünyayı kötüler kazanıyor.Öteki taraftan ben sana slm yollarım :)
Aileme laf etme, ağır konuşurum kaldıramazsın. Hele daha yeni kaybettiğim babamla ilgili hiçbir şey söyleme. Adamlığı da senden öğrenecek değilim. Laf kalabalığı yapma, benim asabımı bozma.

ailenize üzülüyorum.Hiç terbiye ve ahlak vermemişler,yazık ne diyeyim? Allah sabır versin ailelerinize :::)....
Üzdüğüme üzüldüm :'( Şimdi üzüldüğüne üzüldüm diye üzülme sakın :'( Üzüldüğüne üzüldüğüme üzülmen beni üzer :'( Zaten bu kadar çok yazınca anlamsızlaşıyormuş, artık üzülmezsin :good:

ailenize üzülüyorum.Hiç terbiye ve ahlak vermemişler,yazık ne diyeyim? Allah sabır versin ailelerinize :::).... ve bu konulara takılacağına insanlığını sorgulasan şimdiye adam olmuştun da neyse anan baban terbiye verememiş.Ben mi verecem kafana göre takıl seni umursayan arkadaşlarla devam zaten bu dünyayı kötüler kazanıyor.Öteki taraftan ben sana slm yollarım :)
Bu ergeni burdan alin

Roronoa Zoro

Uzatma sen de. Diyeceğini dedin, konu kapandı. Hafta da bir gelip dürtme konuyu. Bitti gitti. Aile terbiyenle birlikte kaybol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık