Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 807: 10 Gün Önce

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Raizou Kaidou'ya ne etmiş ki acep bu kadar hınçla arıyor. :D İsim sonu hecelerinden akraba falan olduklarını çıkarabilir miyiz acaba?

Sanji reyiz gördüğünüz üzere ne ölü, ne yakalanmış ne de yenilmiş. Kim bilir hala savaşıyordur reyizim. Belki de Big Mom'un gemiyi ele geçirmiştir. :a:

Silinmiş Üye

Bu Raizou Kaidou'ya ne etmiş ki acep bu kadar hınçla arıyor. :D İsim sonu hecelerinden akraba falan olduklarını çıkarabilir miyiz acaba?

Sanji reyiz gördüğünüz üzere ne ölü, ne yakalanmış ne de yenilmiş. Kim bilir hala savaşıyordur reyizim. Belki de Big Mom'un gemiyi ele geçirmiştir. :a:
Namizou ile akrabalık varsa o daha kötü sanki.

legends never die

Frankynin yeni imajını görüyoruz Marco Reusu andırmıyor değil :D
Chopper Big Mom'un gemisinden gelen gülleleri CC' nin vücüduyla karşılayıp yanlış görmediysem CC' nin vücüduyla iade ediyor :D
Mantık CC 'nin gazı ve Sanjinin Alevli Ayağını çakmak niyetine kullanıp büyük bir patlama yaratmak galiba başarılı olmuşlar gibi gözüküyor.
Asıl aklımda kalan soru işareti 9.sayfada CC'nin Big Momun gemisine doğru düşmesi geri aldılar mı yoksa Luffy ve Law ittifakımı almaya gidecek görücez.
Law tayfasıyla buluşuyor. Beppo çok özlemiş belli :D Son sayfada Mamut mu Fil mi anlayamadım Zoan meyvesi yemiş birini görüyoruz büyük ihtimal Jack. Arkasındaki yele Kaidouyu andırsada mantık Jack olduğunu gösteriyor. Ve doğru anladıysam bir sonraki Arc : Wano Kingdom
Son sayfada Geyik Minkin arkasındaki Flamingoyu gördükten sonra haftaya Doflamingo görme umuduyla bekleyişteyim :D

Kapağın hatrına orta verdim bölüme , onun dışında herşeyi spoilerlerden öğrenmiş görmüşüz . Boş yani :(

Mr.Chaos

Merakımızı arttırıp arttırıp trolle bağlayacak en sonunda ondan korkuyorum. :/

Mamut çok haşmetli , bu nasıl dövüşür onu merak ediyorum , boynuzla kafa felan ile sınırlı kalmaz heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık