Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 796: Asker-san'ın Kararı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bir bölümdü. Tek bölümde bircok olay anlatılmış oldu, çokta gerekli olmayan sahneler aradan çıkarılmış oldu.

Ancak son sayfayı anlayamadım, neler oldu o sayfada?
Son sayfadaki hikaye kısmını geçersek
Luffyler kaçarken Luffy geri dönüyor ve üzerlerine gelen donanmanın karşısına duruyor.
Fujitora Luffy hakkında hala şanslı olup olmadıgını ve onu test etmesine izin vererek kendisini onurlandırmasını söylüyor.
Yani kısaca Luffy vs Fujitora olacak kısa bile sürse :fool:
Bölüm fena değildi bence. Güzel yerde bitti. Bellamy Law'a gelecek gibi görünüyor.
Yanlız detay şu ki beni neden öldürmedin diyen Bellamy'e Law Luffy senin arkadaşın oldugunu söyledigi icin getirdim diyor...

Yanlız detay şu ki beni neden öldürmedin diyen Bellamy'e Law Luffy senin arkadaşın oldugunu söyledigi icin getirdim diyor...
Biliyorum ama durduk yere alakasız iki karakterin laf dalaşına girmesi böyle bir izlenim uyandırdı. Sonuçta Law arkadaşı olduğun için dedikten sonra tartışma bitmedi.

Rebecca güzelleşmiş mi bana mı öyle geldi? Şimdi Kyros tayfaya katılmasın sakın. Nedense öyle bir izlenim oldu bende.

Sengoku'nun çıktığı her bölüm çok iyidir. Sengoku'dan daha fazla sevebileceğim bir karakter çıkacağını düşünmezdim ama emekli Sengoku çooook daha farklı geldi ve yüzüme bir gülücük kattı. Adamın işi gücü yemek olmuş, ve omuzları sorumluluklardan kurtulduktan sonra bi rahatlamış adam yaa :D.

Sengoku'nun çıktığı her bölüm çok iyidir. Sengoku'dan daha fazla sevebileceğim bir karakter çıkacağını düşünmezdim ama emekli Sengoku çooook daha farklı geldi ve yüzüme bir gülücük kattı. Adamın işi gücü yemek olmuş, ve omuzları sorumluluklardan kurtulduktan sonra bi rahatlamış adam yaa :D.
Spoilerda sengokuyu görünce aklıma ilk sen geldin, bir daha çıkma ihtimali çok düşük bir karakterin fanı olmak büyük iş :D

Efsane bir görüntü olmuş. Yüz ifadesi paha biçilmez, sadece bu görüntü için bile iyi seçeneğini seçerim. :D
one-piece-5886403.jpg

Son sayfadaki hikaye kısmını geçersek
Luffyler kaçarken Luffy geri dönüyor ve üzerlerine gelen donanmanın karşısına duruyor.
Fujitora Luffy hakkında hala şanslı olup olmadıgını ve onu test etmesine izin vererek kendisini onurlandırmasını söylüyor.
Yani kısaca Luffy vs Fujitora olacak kısa bile sürse :fool:

Luffy ile Issho aynı sayfada gösterilseler bile ayrı yerlerde olabilirler. Yoksa Luffy, Tsuru ile Issho'yu karşılarına alacak değildir herhalde. Gülümsediğine göre illaki vardır başka şeyler.

Mihawk vs Luffy gibi Fujitora vs Luffy olacaktır heralde lakin Mihawk karşılaşması gibi kısa bir karşılaşma sürecektir.Maksat kaçmak , tabii Luffy kayışları koparır mı izleyip göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık