Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

746: En Büyüklerin Rekabeti - Yeni Dünya'nın Öfkeli Canavarları! [Dressrosa Ark Final]

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Robinin yazmadığı kimse yok. Yalnız olan herkesin yanına gidiyor bir rahat ver ulen.
Zoro tek takıldığında paso yanına gidiyordu ne diyordu tam hatırlamıyorum Swordsmen bey felan :D
Çok ilginç bir kadın ya. Korkucan bundan.
Onun haricinde Mingonun Amiralleri ön plana atması ve onları en güçlü olarak göstermesi çok önemli bir sahneydi.
Ek olarak o arkaplan müziği ve mingonun kafayı sıyırmış tavırları aforizmalar felan iyiydi iyi.
Artık böyle sahneler görelim yahu. Korsanlık çocuk oyuncağı değil !!! ! Kan , vahşet , ihtiras istiyoruz !!!

Bölümü sevdim ben ya çizimleri falan güzeldi. Mingo sama gene döktürdü adam zincirli olsa bile karizma akıyor. Güzel konuştu yani... Barto lu kısımlar da güzeldi. Robin de sonunda birinden ayar yedi. Filler başladı çok şükür.:rolleyes:

Yahu zaten Sakazuki'nin kurduğu adalet ordusu hangi İmparatoru hedef alırsa indirir bu belliydi.4 imparator ayrı ayrı oluşum bir değiller.

Şu an çeviri yanlış mı değil mi bilmem de denizlerdeki en güçlü örgüt Denizcilerdir zaten.Ama Yonkouyu bir bütün olarak ele alırsak Yonkou en güçlüsü.

Sengoku'nun keçiyi de gördüğümüze göre iyiye oy verebilirim :D

Bu arada Dof'un konuşmasında tam Roger göründüğü anda çalan soundtracki bilen var mı acaba?

Son düzenleme:
Öyle olacak tabi denizciler Mf'de gösterdi bize güçlerini, yonkou yalan olur karşılarında.:D
Kendi kalelerindeydi o zaman. Denizde ya da yeni dünyada bi yonkounun alanına girip saldırsalar onlar da aynı hezimeti yaşayabilir.
Dof da iyi ağladı bu arada. Fuji abi yardım etmedi Luffy hep vurdu bana falan. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık