Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

743: Erkeklerin Gururu! Kafa Kafaya Çarpışma - Luffy Fujitora'ya Karşı!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    48
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çekim kuvvetinden sıyrılıp Zoro atak yapabiliyorsa Luffy'de istediği gibi kurtulur. Law'da kurtuldu zaten. He Fuji biraz aksattı çekimini ama o sıra Law'ın durumu da pek iç açıcı değildi. Yani o çekimden kurtulunabilir. Mutlak güç yok bu seride.:D Bir tek mutlak güç belki de Teach'in çekimidir. Meyve kullanıcılarının ondan kaçması mümkün değilmiş. Ama bakalım belki o da mutlak değildir.

Meyve güçleri hikaye akışına göre değişkenlik gösterir.

Fuji Luffy'yi devre dışı bırakacaksa yerden kaldırmaz. Akainu öldürecekse deler geçer.
Ama Luffy onları yenecekse ne magma zarar verir ne de Fuji yere sabitler.

Böyle bir mantık var malesef. Tam bir denge yok.

Hikayeye göre gerçekleşiyor her şey. :/

Mangada Luffy ''seni nasıl dövdüğümü bilmen için anlatıyorum'' diyordu. Burda bambaşka bir şey diyor. Bildiğin ''ne alaka lan?'' diye kaldım izlerken :/

Ayrıca bu ostyi beklemedim değil :D
İsterse en sağlam ost koysunlar yine de etki vermez gibi geliyor bana artık.Eski bölümlere bak şimdikilere bak.Laf olsun diye izlemek koyuyor efsane seriyi.Gerçi law sahnelerinde duyguyu hissettim ama yetmiyor yani.

Çekim kuvvetinden sıyrılıp Zoro atak yapabiliyorsa Luffy'de istediği gibi kurtulur. Law'da kurtuldu zaten. He Fuji bir aksattı çekimini ama o sıra Law'ın durumu da pek iç açıcı değildi. Yani o çekimden kurtulunabilir. Mutlak güç yok bu seride.:D Bir tek mutlak güç belki de Teach çekimidir. Meyve kullanıcılarının ondan kaçması mümkün değilmiş. Ama bakalım belki o da mutlak değildir.

@Raiden'in dediği muhabbet işte. Meyvelerin gücü kısılmamış olsa Op evreninde Luffy'nin kral olmasının imkanı yok :) Kılıfına uyduruyor işte Oda ;)

Fuji nefretin takdire şayan. :D
Fuji nefreti için nedenim yok yahu, ben Luffy'nin bundan güçlü olduğunu düşünüyorum sadece. Luffy'nin yeri geldi mi hakkını veriyoruz işte.:D

O değilde bu bölümde Luffy vs kılıç ustaları nasıl dövüşür olayının altı dolduruldu, kılıçları koka ile gayet rahat karşıladı ve hiç çizik bile almadı. @Alpamis Ne diyorsun bu işe, artık bunu örnek ver gitsin.

Kamera zaman zaman 1-2 sn Zoro'yu gösterdi ve dikkat ettim de kendinden çok emin duruyor. Sanki çöpler aradan çıksın da Fuji ile kapışayım der gibi bakıyordu.

@Raiden'in dediği muhabbet işte. Meyvelerin gücü kısılmamış olsa Op evreninde Luffy'nin kral olmasının imkanı yok :) Kılıfına uyduruyor işte Oda ;)
Öyle olsa ona göre meyve ona göre bir senaryo izlerdik. İşte güçler mutlak olmadığı için durum böyle oluyor. Yoksa bu durumda kılıç ustasınında enlere oynaması imkansız.

@gyjbsch

Kapışır. Elinden bacağından her türlü kesici saldırı çıakrtabilen Lucci ile dövüştü. 2 yıl öncesinde de savaşırdı. Şimdi ise istediği gibi savaşır.

Fuji Luffy de zorlanmaz bile adam luffyi yer çekimiyle gömünce muhabbete başlıyor gidip soru ile işini bitirebilir ki Fuji nin sadece temel saldırılarını gördük bu adamda çok iş var bence Aokijiden güçlü.Saka yada çok rahat atar yapmıştı Saka ilede bu meyvesiyle boy ölçüşür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık