Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

688: Umutsuz Bir Durum! Luffy Tuzağa Yakalanır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin'in cicişler her geçen bölüm daha da büyüyor sanki. :ehe:
Bir de bu bölümde kaç manga sayfası kullanılmış? 4-5 sayfa falan diye tahmin ediyorum. :/

Son olarak. :(

Bir bölüm bu kadar berbat olabilir, Ya zaten mangadan 32 bölüm geridesin niye bu kadar uzatıyorsun :/

Robin'in cicişler her geçen bölüm daha da büyüyor sanki. :ehe:
Bir de bu bölümde kaç manga sayfası kullanılmış? 4-5 sayfa falan diye tahmin ediyorum. :/

Son olarak. :(
751 den geri kalan 8 sayfayı kullanmışlar. Araya Zoro ve Pica sıkıştırmışlar. Ve 752 den 3-4 panel kullanmışlar evet sayfa değil panel. Ve One Piece Podcast'teki dangalak One Piece'i başka stüdyada görmek istemem Toei ile devam edilmeli diyor.

arkadaş bu animatörler iyice sıvamaya başdalı luffy gil boğayla 10dk koştular suyun oraya anca vardılar doff tıntın yürüyerek 10s vardı bu nasıl bi iştir.

751 den geri kalan 8 sayfayı kullanmışlar. Araya Zoro ve Pica sıkıştırmışlar. Ve 752 den 3-4 panel kullanmışlar evet sayfa değil panel. Ve One Piece Podcast'teki dangalak One Piece'i başka stüdyada görmek istemem Toei ile devam edilmeli diyor.
Tabii öyle söyler cebine para girmez o zaman değil mi diyeceğim hiç tanımadığım adam hakkında böyle keskin bi söylemde bulunmak istemiyorum ama animenin hali ortadayken bunu söylemekte nedir şimdi? Resmen seri mangaya zarar veriyor arkadaş. Ya öküzün kapışmasını izlettiler, onun koşturmasını resmen bu bölümün odak noktası öküzdü:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık