Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

687: Büyük Çarpışma! Kurmay Başkanı Sabo Amiral Fujitora'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga bölümleri için çok güzel bir lakap ama anime için değil. :/

O değil de hala logiaya saldırıp da işe yaramadığını görünce şaşıran tipleri görmek çok üzüyor beni. :(
Olsun ben lakabı koydum değiştirmeyin. İz bırakayım karakterde :/

Elit diye getirdikleri MarineFord savaşı askerleri bile yapıyordu çok şaşırmamak lazım :/

Olsun ben lakabı koydum değiştirmeyin. İz bırakayım karakterde :/

Elit diye getirdikleri MarineFord savaşı askerleri bile yapıyordu çok şaşırmamak lazım :/
Sen de haklısın. :/
Sabo'nun ateşi de ateşten başka her şeye benziyor,bunu da belirteyim dedim. :/ Neyse ben yatayım artık bu kadar karalama yeter. İçimdeki Toei nefretini kusup rahatladım iyice.

Sabo tavşan gibi zıpzıp zıpladı.Milletin silahlarını parçaladığı sahne komikti baya.:ehe:

Ama son sahnenin çizimler baya iyiydi.Hoşuma gitti son sahne.

Opening de müzik uyumsuz gibi geldi. Sanki videoyu izlerken arkadan başka bi videodan ses geliyormuş gibiydi. Zamanla oturur herhalde :D

Benim attığım şarkıları bundan iyiydi.:bilmem:

Ayrıca güzelim manga bölümünü rezil ettiler. Böyle yapınca güzel sahneler de rezil oluyor. Güzelim Sabo vs Fujitora sahneleri rezil ostler ve abartmaya çalıştıkları başarısız çizimli Sabo sahneleriyle harcadılar. Ne gerek vardı o son uçuşu sakız gibi uzatmaya.

Abi mera mera'yı ne hale soktular ya Alabasta'daki efektler bile daha iyiydi yemin ediyorum... Cavendish bi ara atın üstünde cindrellaya benzedi,sabo şaşı oluyor,luffy gatling atınca saçma sapan efektler...Toei acilen bu işi bırakmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık