Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

641: Bilinmeyen Dünya · Tontatta Krallığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çizimler falan iyiydi de bölüm kötüydü ya hiçbi ilgi çekici yanı yoktu diyebilirim belkide mangayı okuduğumdandır :D bir an önce dövüş sahnelerini bekliyoruz :)

Robinin verdiği tepkiler nedense çok yapmacık geldi bana.
Mangadaki duyguyu yakalayamamışlar.

Onun dışında şu c bloğu başlasın artık yav :D

Ahahahahahahahah Bölümü bak:hhh:
Diyecek hiç bir şey bırakmamışlar çizimler uzaya çıksa bile bu yavan basit anlatım ve bölüm kötü de olsa sadece o sahnesi yeter diyebilecek bi sahne bile üretememeleri yazık. Lan hadi uzatacan da nereye kadar vicdansız? Niye atlıyon Dof meselesine orda ki olayı bire bir anlatsalar sadece 30 sn bile sürmeyecek ama yok olmaz haftaya o 30 sn üzerinden bi 5 dakika giderler açılışda 6 dakka etti mi sana 11 dakkika ahada yarıladılar yolu büyük tebrik:alkis: Burada şimdi ne desen boş bu japonlarda ya bi sorun var yada bunun, yadası olmaz:(

Bu anime Japonya'da sabah 8.30'da yayınlanıyor. ( 9.30'da olabilir. ) Çocuk kuşağında yani. One Piece'in dışındada trilyonlarca anime yayınlanıyor japon televizyonunda. Yani orada kimse çıkıpta, niye bu kadar uzatıyorsunuz demez. Çünkü tek bir animeye bağımlı değil oradaki insanlar. Şu animeleri Türkiye'den izlediğinizi unutmayın yahu.

En azından bari şu tarz boş bölümlerde 1.5 manga kullansalar sorun kalmayacak.Hepsinde demiyorum sadece bunun gibi en boş bölümlerde yapsalar dahi yeter.

Bu anime Japonya'da sabah 8.30'da yayınlanıyor. ( 9.30'da olabilir. ) Çocuk kuşağında yani. One Piece'in dışındada trilyonlarca anime yayınlanıyor japon televizyonunda. Yani orada kimse çıkıpta, niye bu kadar uzatıyorsunuz demez. Çünkü tek bir animeye bağımlı değil oradaki insanlar. Şu animeleri Türkiye'den izlediğinizi unutmayın yahu.
Çoçuk kuşağı diye mi bize şu aralar göğüsden başka bi şey çizmiyorlar?
İsterse sabahın köründe çıksın, ben vahşet yada kan mı istiyorum yazmışım? Hayır. sadece anlatım tarzları bayat ekmek tadında olmasın can alıcı sahneleri bölüme iyi yerleştirilsin istiyorum bunun yaşla ne alakası var?
Sorun baştan beri değil zaten zaman atlamasından sonra bittiler yok oldular ilk 350-400 bölüm mükemmeldi sonra yavaştan bitirdiler ve şuan bu haldeyiz.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık