Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

620: "Umutsuz Vaziyet! Punk Hazard'ın Büyük Patlaması!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Abi bu Anime bölümlerini yapanlar harbiden işin cıvkını cıkarmaya başladı haftada 20 dk az diyoruz.Yeni bölüm olarak 10-11 dk görüyoruz...Manga ve Anime farkına bak ya AYIP...

kao.one

bölümler git gide kısalıyor yakında 5 dk falan izleriz yarısı özet zaten başlangıç ile korsanlar kralı şeysi yüzünden zaten 5 dk gidiyor 5 dk da özet olunca olunca izlemeye 10 dk bir şey kalıyor

bölümler git gide kısalıyor yakında 5 dk falan izleriz yarısı özet zaten başlangıç ile korsanlar kralı şeysi yüzünden zaten 5 dk gidiyor 5 dk da özet olunca olunca izlemeye 10 dk bir şey kalıyor
10'dk kalıyor onun'da yarısını uzatıyorlar.
Bir ara monet hiç ölmeyecek adayı patlatacak sandım :oleyo2:

Franky bunlarla dalga geçiyordu mangada. Bu kadar yere düşüp kalkmadı diye hatırlıyorum. Ayrıca animede gölgelere pek önem vermiyorlar gibi. Şu gölgeleri tam mangadaki gibi yapsalar çok daha güzel olur. Zoro da yakıyordu her zamanki gibi :D

edit . mangadada bu kadar düşüp kalkıyormuş :D

Bölümün ilk yarısı sıkıcıydı. Law'ın açıklaması çok uzun tutuldu ve gereksizdi. İkinci yarı tatmin edici oldu. Franky zaman atlamasından beri gözde karakterlerimin içerisinde zaten.

Ve çocuk izleyiciler için açıklama. Soldaki Monet'in kalbi - sağdaki Smoker'ın. Bilenlere alkış.

MAngayla ara kapanmak üzere o yüzden gereksiz uzatmalar gereksiz diyaloglar çok fazlalaşıyor.
32 bölümlük bir fark kaldı .Mangayı renklendirip alın size anime demedikleri kaldı.
Punk Hazard dan sonra bir ara vericeğini sanıyorum. Yada fil bir arc koyarlar araya.

En az 3-4 aylık süre oyalama bölüm yada araya hazır olun.

MAngayla ara kapanmak üzere o yüzden gereksiz uzatmalar gereksiz diyaloglar çok fazlalaşıyor.
32 bölümlük bir fark kaldı .Mangayı renklendirip alın size anime demedikleri kaldı.
Punk Hazard dan sonra bir ara vericeğini sanıyorum. Yada fil bir arc koyarlar araya.

En az 3-4 aylık süre oyalama bölüm yada araya hazır olun.
Yapılması iyi olur. Filler bölüm vermeyeceklerse en azından ara versinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık