Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

5 Koramiral vs. Germa 66

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Bir anda olmuyor adayı salladıktan sonra zaman geçiyor John yıkılmamış bile tekrar saldırıyor beyazsakala.Beyazsakal uğraşmamak için adamı düşüreyim dedi o saldırıda ayakta kalamayacağını düşündüğü için (dev çünkü ) ama olmadı işte.Gücünü buradan anla güçlü devler fiziksel güç ve boyut avantajıyla uğraştırıyorlar. Oda adamı gösteriyor gelişinde bile korsanlar isimini haykırıp kaçışıyorlar.Zayıf olmadığını oradan anlaman lazım.Tanıtılış şeklinden.Ben bu algıları mangalarda iyi yakaladığımı düşünüyorum o yüzden germa ezer lafları garip geliyor bana.Ronse gibi spontane de değil gerilerden gelip saldıracak cürete ve dev gücüne sahip.Elbaf en güçlü ülke böyle adamlarda çıkmış işte.Amiral adayı olmasa da arkasından gelebilir onların.Verdiği izlenim gayet iyi. Daha fazla ne diyeyim size göre herkes çöp.Ronse için bile Wb silahını kırmayı yeterli görmüyor tekrar saldırır diye kafadan yakalıyor.
Sadece boyut avantajı diyelim biz ona Mw hocam. Depremde dengesinin kaybolmasına rağmen düşmemesinin tek sebebi Dev olması. Meyvesiyle deprem yarattığı için dengesini kaybediyor ama öncesinde Wb fiziksel bir güç kullanmıyor John'a, kullandığında da tek atıyor. Aynı Mf'de Luffy gelip g3 ile tek atıyor yine bir deve. Sonra Dressrosa'da Luffy gelip yine g2 ile Hajrudin'e tek atıyor. Sırf dev olmasından dolayı fiziksel gücü ve dayanıklılığı fazla olsaydı bu kadar kolay yenildiklerini görmezdik hiç.

Ronse olayına gelirsek o sahneyi nasıl okudun bilmiyorum ama Ronse saldırdığı için saldırıyı karşılıyor ve silahını kırıyor WB. Olay bu yani. Sonrasında da saf dışı bırakmak için yumruğu basıyor adama. Silahını kırmanın yeteceğini neden düşünsün ki. Bu şey gibi bir kılıç ustasının kılıçlarını kırmak fakat kılıç ustasına hiç zarar vermemek ve sonrasında bunun yeterli olacağını düşünmek. Böyle yenmek mi olur. Adam hala saldırabilir yani. :ehe:

Germa kısmına gelirsek, Germa çocukları zaten suit ve gen uyanışıyla bu Ronse ve John'un fiziksel gücüne ve dayanıklılığına karşı koyabilir. Gen uyanışı olmadan Sanji sadece Suit ile King'in o saldırısından kurtuluyor ki King'in wano içinde gördüğümüz en yıkıcı saldırılarından biri. Devlerin King'ten daha güçlü saldırıları olabileceğini de düşündüğünü sanmıyorum. Ayrıca WCI arcında da Kata ve Mom'a karşı yenilgiye uğramalarına rağmen dövüşe devam ettiler. Saf dışı kalmadılar.

Ayrıca Nijii Ronse ve John'un tepki veremeyeceği bir hızda bir adam. Hajrudin baka kalıyor Luffy'i dibinde görünce ki Nijii o Dressrosa Luffy'den daha hızlı. Ronse ve John'un Wb'ye karşı bir şey yapabildiğini düşünmenin sebebi Wb'nin hantal bir adam olması. Wb'nin hiç bir saldırıyı kaçındığını gördün mü hayır. Adam her saldırıyı gücüyle karşıladı. Wb'de bu adamların saldırısını bisentosuyla ve eliyle durdurunca bu adamlar sanki bir icraat göstermiş gibi gözüktü.

Edit: Maşallah çok uzunmuş mesajım. Gönderince farkettim. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık