Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 KorsanFan En İyileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyileri geçen seneki gibi Grammy ödülü yapamadım (Bk. https://www.korsanfan.com/konu/2022-korsanfan-en-iyileri.10731/post-2473904). Allen, umarım alınmaz. Geçen senekini biraz değiştirerek, ekleme yaparak ve bazılarında en iyi hiç bulamamaktan bazı kategorileri çıkararak düzenledim.

• Yılın kadın üyesi: @Bisküvi
  • Yılın erkek üyesi: @Keepr
  • Yılın en iyi video içerik üreticisi: @Trafalgar Law
  • Yılın en havalı üyesi: @artyomdh ve @Aang
  • Yılın en komik üyesi: @Skywalker (Geçen sene de sana aynısını takdim etmiştim. Resmi duruyor.)
  • Yılın en tutkulu fanı: @Whitebear D (Beyazbıyık ortalıkta olmamasına rağmen Beyazayı'nın taptaze hatırlatmasından bunu ona sunuyorum.)
  • Yılın yazıma en dikkat edeni: @Roronoa (Yazım konusunda çok geliştirdi kendini. Abisi olarak hakkını veriyorum.)
  • Yılın en iyi rumuz adına sahip üyesi: @Bisküvi
  • Yılın en iyi avatarına sahip üye: @Erwin Smith
  • Yılın en sansasyonel üyesi: @Kuroro (Lobi işlerinde iddialı ve skandal hareketler gördüğüm için kendisine takdim ediyorum.)
  • Yılın en iyi konusuna sahip üye: @Allen (Caps konusu dışında başka aklıma gelmediği için objektif olarak bu hakkı sonuna kadar hak ediyor.)
  • Yılın Spotify müzik dinleme süresi kralı: @Vintage Culture (165.000)
Konularım özelinde de en iyileri sunmak istiyorum:
  • Yılın erkek kedidaşı: @Keepr
  • Yılın kadın kedidaşı: @Bisküvi
  • Yılın albüm yorumcusu: @Vintage Culture (Dinlediğiniz Son Albüm konusunda yorumlama becerin müthiş, gerekeni veriyorum.)
  • Yılın Eurovision yorumcusu: @JeanTannen (Bazı komik yorumların hâlâ aklımdadır.)
  • Yılın ESC müzik konusunda en zevkli adamı: @sensey
  • Yılın türkücüsü: @Roronoa
Bu odule layik olmak harika bir his! Tesekkur ederim, agabey! <33

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık