Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2009 Yılının En İyi Oyunu

2009 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• Assassin's Creed II

Kullanılan: 15 20.8%
  • Batman: Arkham Asylum

Kullanılan: 6 8.3%
  • Bayonetta

Kullanılan: 1 1.4%
  • Dragon Age: Origins

Kullanılan: 13 18.1%
  • Left 4 Dead 2

Kullanılan: 4 5.6%
  • Uncharted 2: Among Thieves

Kullanılan: 6 8.3%
  • Call of Duty: Modern Warfare 2

Kullanılan: 16 22.2%
  • Minecraft

Kullanılan: 7 9.7%
  • Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Kullanılan: 0 0.0%
  • Killzone 2

• FIFA 10

• Demon's Souls

Kullanılan: 2 2.8%
  • Forza Motorsport 3

• Empire: Total War

• Diğer

Kullanılan: 2 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    72
MW2 ve Ac2 arasında kaldım...

Ezio üçlemesi Ac serisinin en iyi oyunlarıdır. Mw 2 ise hikayesinin yanında yıllarca oynadığım multi moduna sahip yegane oyundur. Zamanında nuke atmak için Wastelandda, Quarry'de, Rundownda az sniper ile pusuya yatmadık, Elimize çektiğimiz ump-45 ile karachi, highrise, favela, rust, scyrapyardda az koşturmadık.

Çok arada kaldım ya. Ama oyum AC2'den yana o da Ezio'nun hatrı olduğu için.

Bayonet ve Kill Zone dışında listedeki tüm oyunları oynayan birisi olarak, Minecraft halen eski hazzı verdiğinden ve geliştirmesi sürdüğünden dünyanın en iyi 10 oyunu arasında olduğunu düşünüyorum. Hiç olmazsa 3 ayda 1-2 kez girer oluşturduğum ülkemde hüküm sürüp bir kaç değişiklik yapar çıkarım. Sonra AC II gelir herhal Ezio reiss

Bu sene de çok iddialıymış yav. Dragon age, cod, minecraft, empire total war, left for dead2, assasins creed2... Hepsi çok tutan oyunlar. İçlerinde bir tek minecraftı sevmem. Duygusal davranıp dragon age e verdim oyumu. Ama objektif olacak olsam o dönem en çok cod left 4 dead2 ve AC2 oynanıyordu. Minecraft sonradan tuttu. Bu 3ünden birine verirdim. Ama bana göre en kaliteli ikisi dragon age ve empire total war'dur.

Her ne kadar Cod serisi içerisinde en sevdiğim mw 2 olsada, Assains Creed II seri içerisindeki bence en sağlam oyun olmasından ötürü ve Desmond reis hatrına AC II'den yana kullanıyorum. Ezio's Family için bile bir daha oynayasım var ?

AC 2 serinin mihenk taşı ve bugünkü popülaritesinin ana kaynağı sayılır. Çok da severim ama orada bir oyun var ki benim gözümdeki değeri bambaşkadır. Dragon Age: Origins... Bu oyuna muazzam demek hafif kalır. Bu türe aşina olup da hala oynamayan varsa hemen şimdi işi gücü bıraksın oyunu bir yerlerden edinsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık