Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Şimdiki Kageler

Şimdi Naruto bölümünde konulara baktım da hep eski kageler karşılaştırılmış bende günümüzün kageleri arasında bir karşılaşma olsa kimin kazanacağına dair fikirleri almak istedim.

Kagelerimiz :

Mizukage :

Kendisi lav elementi kullanır. ve su elementi de oldukça gelişmiştir. (Dış görünüşü de baya güzel :oleyo2: )

Raikage :

Aşırı derece fiziksel kuvveti vardır. Ve çok hızlıdır ayrıca yıldırım zırhı kulanabilir. Bir kolunu Sasuke ile olan savaşında kaybetmiştir.

Tsuchikage :

Kendisi toz elementi kulanıcıdır. Uçabilir. Bir cismin kilosu ile oynayabilir dersem yanlış olmaz sanırım. Ayrıca kocaman bir meteoru havada tutabilmiştir.

Hokage :

İnanılmaz derece kaba kuvveti olan birisidir. Ayrıca çok iyi bir medikal ninjadır.

Kazekage :

Mutlak savunması ile kum elementi kulanıcı genç Kazekage Garaa

Evet bu 5 ninja birbirleriyle savaşsa sonuç ne olurdu ?

Bilgilerde bir hata varsa kusuruma bakmazsınız umarım.

en son kendini mükemmel iyileştirme olayıla hokage diyorum bende ezik sanıyordum ama baya güçlümüş.

Tsuchikagedir. Zaten gördüğümüz kadarıyla kumdan güçlü kage çıkmıyor. Eski 4 hokageden biri olsa hepsini yener ama Tsunade yetersiz. Mizukage'ninde çok fazla gücünü görmedik oda daha çok support tarzı. 2. en güçlü olarakta raikage diyebilirim.

Tsuchikage suphesiz. Yani burda gucten bahsediyoruz. Adam meteor durdurdu. Bu hafife alinacak bisey degil. Hani minatonun kuyruklu bombasina yaptigi gibi uzay zaman jutsusuyla isinlasa neyse ama herif havada saf gucle durdurdu. Harbiden boru degil. Yasli moruk alir.

Monkey D. Garp

Tsuchikage suphesiz. Yani burda gucten bahsediyoruz. Adam meteor durdurdu. Bu hafife alinacak bisey degil. Hani minatonun kuyruklu bombasina yaptigi gibi uzay zaman jutsusuyla isinlasa neyse ama herif havada saf gucle durdurdu. Harbiden boru degil. Yasli moruk alir.
Saf güçle durdurması imkansız. Hafifletme tekniği var. Meteoru hafifletip durdurmaya çalıştı. En güçlü kage Hokage'dir.

Madara kageleri alırken hiç zorlanmadı zaten, Tsuchikage'nin genç olmasının birşeyi değiştireceğini zannetniyorum. Madara yeni bedeni ve yeni güçlerini test ediyordu sadece :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık