Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Şeytan Meyvesi

Olasılıklarla 81-82 olması lazım. ama tam sayı 75

Baya azmış aslında.Şuana kadar kaç tane gördük acaba?
Bilinen Şeytan Meyvesi Sayısı : 54 ( SBS ile 56 )
Toplam Şeytan Meyvesi Sayısı : 69
Paramecia Sınıfı Şeytan Meyve Sayısı : 32
Zoan Sınıfı Şeytan Meyve Sayısı : 14
Logia Sınıfı Şeytan Meyve Sayısı : 9
Olası Şeytan Meyvesi Sayısı : 6

Filler :
Meyve Sayısı : 13
Paramecia : 9
Zoan : 1
Logia : 3
Olası Meyve : 2

81-82 çok az değil mi ? bence daha çok olmalı
Seri içinde çıkan toplam meyve sayısı o :)

seri içinde çıkan 81-82de toplam op evreninde kaç kadar meyve olduğu açıklandı mı ? sanki bir yerde 600 kadar logia ve 1000 kadar darbelerden kaçınan paramecia türü var gibi bir yazı okumuştum galiba bu forumdaydı neyse smokera sormak lazım o bilir
Yok o kadar. 100 küsür meyve var. Çoğu Şeytan Meyvesi kaybolup gitmiş zaten. Az olması normal.

seri içinde çıkan 81-82de toplam op evreninde kaç kadar meyve olduğu açıklandı mı ? sanki bir yerde 600 kadar logia ve 1000 kadar darbelerden kaçınan paramecia türü var gibi bir yazı okumuştum galiba bu forumdaydı neyse smokera sormak lazım o bilir
ne ettin hacı 600 logia'yı nerden bulcan ağaçtamı yetişiyor sanıyon bu meyveler :D
Toplasan seri başından sonuna 20 tane logia anca cıkar oda mürekkep adamdan balçık adama %80'i dandik olur :D

Sbs'den hatırladığım daha hızlı manga çıkarmak için hana hana No mi Yemek istediği bir süru kol çıkarıp hemen bitirmek istiyormuş :D
Ben de öyle biliyordum bi kontrol ettim şöyleymiş:

S : Oda-sensei, hangi şeytan meyvesini yemek isterdin ? İddiaya varım ki suke suke no mi'dir.
O : HEY !! (Şok) Bu kadar mı olur !! Doğru !!

Baby5 in meyvesi şimdiye kadar gördüğüm meyvelerden çok farklı geldi bana. Paramacia olup da bu kadar çeşitli şekil değiştiren ilk meyve gibi duruyor. Girmediği şekil yok. Dahan önceki gördüğümüz tüm meyvelerden daha farklı bir meyve. Hatta buğün tamamen parçalara ayrılıp logia tarzında bir birleşme de yaptı. Tüm meyve türleri içinde en fazla şekil değiştiren meyve bu oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık