Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz Son Film!

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Smoker tarafından 6 Eki 2011 tarihinde açılan konu

1. Jiso Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama

Jiso (Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 4,403
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Saçma sapan Siccin serilerini izledim, o kadar da boş beleşim. Sonuç büyü haramdır.

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,381
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    TRT 2 çok güzel kanal yav. Heidi(2015) izledim bu akşam da. Film fena değildi, ama anime versiyonundaki karakterler daha gerçekçiydi sanki. Neyse HD, mis gibi Alp manzaraları ve orijinal dilinde altyazılı izledim; fazlasıyla yeterli. Dün Ahlat Ağacı, bugün bu; aferin böyle böyle aldığınız vergilerin biraz karşılığını verin bari hıyar herifler.

3. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,569
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    Filmi hiçbir yerde bulamıyorum. Nerede nasıl izledin?

4. Invictus Neutral

Invictus (Neutral)
    Mesaj Sayısı 149
    Üyelik Tarihi7 May 2009
    Siccin filmlerini severim.Eğlenceli seri.Gerçi son 2 filmi izlemedim.

5. Yubashiri-sama Yıkık Şanşi

Yubashiri-sama (Yıkık Şanşi)
    Mesaj Sayısı 1,954
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Yasal olmayan yollarla :agla:

6. Jiso Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama

Jiso (Yüce,Kutsal,Kanatsız,Karizma Pinky sama)
    Mesaj Sayısı 4,403
    Üyelik Tarihi11 Ara 2017
    Siccin 4 güzel gibiydi ama diğerleri biraz birbirine benziyordu. Siccin 6 güzel bir de oda vizyona yeni girdi. :D

7. hyperbooster (angst)
    Mesaj Sayısı 60
    Üyelik Tarihi21 Şub 2014
    Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
    1922 yapımı Nosferatu'yu izledim. İsminin Dracula değilde Nosferatu olmasından dolayı farklı bir senaryo bekliyordum ama klasik Bram Stoker'ın romanının uyarlamasıydı. Copolla'nın Draculasını daha önce izlemeseydim büyük ihtimal daha çok severdim. Ancak kesinlikle saygı duyulması gereken bir film dönemine göre makyaj dekor olarak çok güzel tıpkı diğer Alman dışavurumcu filmler gibi. Korku filmleri içinse bir milat zaten sinemayla ilgiliyseniz izlemenizi tavsiye ederim.

8. Mırage Que sera sera

Mırage (Que sera sera)
    Mesaj Sayısı 702
    Üyelik Tarihi29 Tem 2019
    Wanted ı izliyorum 3 gündür bir türlü bitirmek nasip olmadı bugün biter herhalde şu ana kadar tüm tahminlerim tuttu filmde sonu şaşırtır umarım.

9. UranyumX Üye

UranyumX (Üye)
    Mesaj Sayısı 477
    Üyelik Tarihi5 Ara 2017
    Along with the Gods: The Last 49 Days

Bunun ilk filmini izlediğimde senaryonun orijinal olması ve efektlerin güzelliği hoşuma gitmişti. Baktım 2. filmi gelmiş haberim yok. Görür görmez izledim. Güzel film tavsiye ederim.
    Konuyu kısaca anlatacak olursam. Ölülere reenkarne olmaları için ölüler diyarında eşlik eden gardiyanların hikayesini anlatıyor. Önce ilk filmini izlemenizde fayda var.
    "Along With the Gods: The Two Worlds" bu ilk filmiydi.
    Ek bir tavsiyet de vereyim. Filmler bittikten sonra hemen kapatmayın son sahne ekliyorlar kapanışa.

10. beyblade Üye

beyblade (Üye)
    Mesaj Sayısı 709
    Üyelik Tarihi16 Ara 2012
    The Devil’s Rejects – Vahşet Çetesi

Serinin ilk filminden izleyin tam boş adam işi buda 1.film - House of 1000 Corpses

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık