Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz Son Film!

'Dizi - Film Sohbet' forumunda Smoker tarafından 6 Eki 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mesaj Sayısı 792
  Üyelik Tarihi27 Eyl 2017
  Andrei Rublev. Film bir ressamın hayatından esinlenerek yapılmış. Stalker'la Tarkovski'ye başlamam hataydı diye düşündürdü bu film kendimi Spacetime Odyssey 2001 izliyor gibi hissettim. Sanırım puanlamam gerekirse 9.1 verirdim bu filme.Sahneler gerçekçi ve abartısız olarak yansıtılmıştı ki ben bilimkurgular dışında reel hayat anlatan filmlerde pekte öyle garip garip yumruk,kılıç sesi efektlerinden hoşlanmıyorum. Tatarların Türkçesinin Türkiye'de yaşayan insanlarınkine bu kadar benzemesi de şaşırttı beni. Son sahneye de bayıldım işte tam olarak Spacetime Odyssey 2001 izlediğimi hissettiğim sahne de oydu. :)


  Edit:Bakalım Nostalghia nasıl olacak ? :)
   
 2. Magmana Üye

  Magmana (Üye)
  Mesaj Sayısı 379
  Üyelik Tarihi5 Tem 2016
  Star wars serisinin 3.filmini izleyip ilk iki seriyi bitirdim ve sevemedim. Star wars severi olmak için ya ilk çıktığı zamanlarda izlemek lazım ki çok yeni bir şey olsun ya da küçükken izlemek lazım ki çeşitli klişelere alışık olmasın.
   
 3. amaneden (?)
  Mesaj Sayısı 19,331
  Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  Bomboş seri gerçekten. Böyle dandik kurguya sahip bir seri daha görmedim. Anca çıktığı dönemde getirdiği yenilikler sebebiyle takdir edilebilir, o kadar. Benim için bu tür serilerin tek olayı bu. Fahrenheit 451, Cesur Yeni Dünya ve 1984 gibi kitapların yolunu açan Biz kitabı ya da One Piece, Naruto ve Bleach gibi mangalara ön ayak olan Dragon Ball neyse Star Wars'te odur. Ardından gelenlerin yanında sönük, yalnızca bir öncü olmaktan ibaret olan şeyler. Ooooooh.
   
 4. AntiNewEra (Üye)
  Mesaj Sayısı 834
  Üyelik Tarihi4 Ara 2017
  Upgrade (2018)
  [​IMG]

  Baya beğendim. IMDB 7.6 az olmuş.
   
 5. Mesaj Sayısı 1,264
  Üyelik Tarihi2 May 2018
  One Week Friends
  Film Görseli:
  [​IMG]
  Filmin Konusu(Spoilersız):
  Filmdeki kız; geçmişte yaşadığı duygusal bir travmanın ve travmanın hemen ardından yaşadığı araba kazasının ardından; kafayı kırıyor. Kafayı kırıyor derken; belirli aralıklarla hafızasını kaybetmeye başlıyor. Annesi ve babası hariç; tanıştığı herkesi bir hafta içinde unutuveriyor. Hase isimli çocuk ise; ne yapıp ne edip bu kızla arkadaş olmaya çalışıyor. Hase; her hafta kendisini unutan kızla arkadaşlığını sürdürmeye çalışadursun; ikilinin etrafında çeşitli olaylar yaşanıyor.

  İsyan dolu Yorumum:
  https://galeri14.uludagsozluk.com/878/tesla-vs-edison_1095145.jpg
  şu linkteki karikatürde de söylendiği gibi: ''Hase,Hase, hakkı yendi, hakkı yendi..... Çocuğun senin için yapmadığı kalmasın; sen git geçmişi hatırladığın gibi ilkokuldaki sevgiline koş. Vallahi hatunların efendi adam yerine serseri tercihidir bu. Şimdi filmi izlemiş bazı arkadaşlar diyebilir: ''Neden defteri yaktı o halde'' diye. Ya bu çocuk defteri nasıl yakmasın? Sorarım ahali nasıl yakmasın? Yahu na-sıl yakmasın? Vallahi yakışmadı Kaori...Hayır her şeyi geçtim; filmin sonunda tüm sorunlar çözüldüğünde çocuk yine friendzone yedi. Bir de mutlu son havası falan vermişler bunun neresi mutlu son? :(

  Ciddili Eleştirim:
  Konu güzel; fakat film ergen kız filmi. Ne kadar anime klişesi varsa filmde mevcut. Zaten animeden uyarlanmaymış sanırım film. Sıkmaz fazla; ama izleyene de hiçbir şey katmaz. Puanım 6/10
   
 6. çiköfte Macera ise büyük bir ibadettir.

  çiköfte (Macera ise büyük bir ibadettir.)
  Mesaj Sayısı 2,121
  Üyelik Tarihi20 Tem 2017
  50 Ilk Öpücük ama bu.
   
 7. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 14,494
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Kara Panter'i izleyeyim dedim. Bence en kötü kahraman filmine adaylığını koyar. Sakın izlemeyin zaman kaybı.
   
 8. Hakuba-EneL Shi Xing

  Hakuba-EneL (Shi Xing)
  Mesaj Sayısı 1,742
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Venomu izle kara panteri boş ver.
   
 9. KAVUN Filhakika

  KAVUN (Filhakika)
  Mesaj Sayısı 237
  Üyelik Tarihi13 May 2017
  +1
   
 10. AntiNewEra (Üye)
  Mesaj Sayısı 834
  Üyelik Tarihi4 Ara 2017
  The Navigator (1924)
  [​IMG]

  Sherlock Jr. ve The General'ı daha iyi bulsam da, şahane olduğu gerçeği değişmiyor tabi.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık