Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Bumblebee yi ön gösterimde izledimiştim imax izleyince başka oluyor şu görüntü be.
Genel olarak güzeldi hele ki o vasat last knight filminden sonra. Alışılmışlığın dışına çıkmaları iyi olmuş.

Bird Box
Çok kısa anlatıyorum: B*k gibi.
2 saatimi çaldı resmen. Ben yandım siz yanmayın.
Bu 2 oldu zaten bir daha Netflix filmi izlemeyeceğim bu gidişle. Bright filmini sevdiğim için Netflix filmleri güzel olur sandım ama kazın ayağı öyle çıkmadı. İkidir çok kötü filmler çıkıyor. (Diğer film de "How Its End" diye bir filmdi. Onda da sadece yolda araba sürüyorlardı film boyu.)

Bird Box
Bu 2 oldu zaten bir daha Netflix filmi izlemeyeceğim bu gidişle. Bright filmini sevdiğim için Netflix filmleri güzel olur sandım ama kazın ayağı öyle çıkmadı. İkidir çok kötü filmler çıkıyor. (Diğer film de "How Its End" diye bir filmdi. Onda da sadece yolda araba sürüyorlardı film boyu.)
Kitaptan alınma bir film ama kitabı da pek ahım şahım sayılmaz.

Bird Box
Şişman hamile kadın kitapta kendisini kendi göbek kordonuyla tavana asarak öldürüyordu. Filmde camdan attırmışlar. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık