Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[İnceleme] Çizim Hataları

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Gümüş tarafından 30 Oca 2017 tarihinde açılan konu

1. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,633
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Son düzenleme: 22 Haz 2017
  2. Shiki shikicellceviri.blogspot.com - şiki şiki baba

Shiki (shikicellceviri.blogspot.com - şiki şiki baba)
    Mesaj Sayısı 1,896
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2016
    Sevdim konuyu :respect: ama yavaş ilerliyor

3. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,565
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Gümüş'ün dönüşü :a:

Emek gerektiren iyi bir konu her zamanki gibi, takipteyim.

4. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Bence bir insanın yaptığı küçük hataları böyle irdelemek iyi birşey değil. Olabilir yani ha düğme çizmiş ha çizmemiş ne olacak..

5. Erkan12 Pirate King

Erkan12 (Pirate King)
    Mesaj Sayısı 4,617
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Güzel bir konu, bende ekleme yapmak isterim.

Akainu'nun yüzü burada temiz çizilmiş iken ; (sayı 580)

Bir sonraki sayfada tekrardan kanlı çizilmiş.

O kadar ara veriyorsa hemde diğer seriler vermiyorken, bunlara önem vermesi gerekir. Sonuçta insanların gözüne çarpıyorsa eleştirmek hakları bence.

6. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,830
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Güzel konu olmuş, ellerine sağlık. Bir sürü hata varmış ya, güncelde bu kadar var mıdır?

7. Bavs Hepsi manyak bunların.

Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    İnsanların gözüne çarpıyorsa dediğin düğme, gömlek deseni falan. Okuyanların yüzde 1'i anca fark ediyordur o detayları. Ben öyle bir hak olduğunu düşünmüyorum ufak tefek hatalar illa ki olabilir sanki para verip kusursuz çizimler için mi okunuyor bu seri.

8. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,633
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Çizim hatalarını bulmak One Piece fanları arasında bilinen bir fenomendir. Biraz internette araştır bak bir sürü bulacaksın. Maksat eğlenmek.

Ek olarak çoğu yerde arkaplanları editörler çiziyorlar. Yani konu Oda Hataları degil.

9. Bavs Hepsi manyak bunların.

Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Ama mangaka Oda ve One Piece'de onun serisi olduğuna göre editörlerin yaptıkları hataları da ona yıkabiliriz. Yetkili o çünkü.. Fenomen olması neyi değiştirir hiçbirşeyi, birşeyin doğruluğu popülerliğine göre mi ölçülür? Hayır.

Eline sağlık uğraşmışsın. Ben beğenmedim kusura bakma. Daha fazla hata bulman dileğiyle :)

10. Gümüş Üye

Gümüş (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,633
    Üyelik Tarihi27 Ağu 2012
    Beğenmemene üzüldüm gerçekten. Çünkü bu böyle bir şey değil yani hata aramak kastıyla yapılan bir şey değil, bu hoş bir şey. Sevdiğin biriyle eğlenmek gibi. Söylediğin düşünceler aklımın ucundan bile geçmedi konuyu açarken. Yanlış anlaşılmak istemem.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık