Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Kılıç Üçlüsü Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle benim zoronun kılıçlarıyla ilgili görüşlerimden bahsedeyim.

mihawk buna nasıl hocalık yaptı anlamıyorum. iyi bir hoca olsa, ilk derste, abi kılıcı ağzınla değil elinle kullanacan demesi lazım. hadi mihawk samurayları bilmiyor diyelim. katana cenneti wanoya gitti yüzlerce samuray gördü, biri demedi mi abi sen niye kılıcı ağzınla tutuyon. katana böyle kullanılır. bana çok saçma geliyor ağızla tutma olayı. şu stilden vazgeçse zoro çok karizma karakter olacak. tek kılıç ve çift kılıç ile gayet güzel dövüşebiliyor.

ayrıca bana dünyanın en iyi kılıç ustası katana kullanıcısı deseler çok garipsemem. ama zoronun en güçlü kılıç ustası olma gibi bir iddiasıda var. o yüzden katana kullanması garip geliyor. zoronun hedefine daha uygun bir kılıca geçmesini isterim. katana çok teknik. zoro tekniğinin yanında hayvani gücü de olan bir karakter. katana karakterine uymuyor bence.

one piece gerçeklerine dönersek, zoro enmayı wanodan giderken bırakırsa, bu tam zoroya dövüş çizmekten kaçınan odanın yapacağı bir hareket olur. bu sayede hem oda zoronun tüm gücünü göstermekten bir süre daha kaçabilir. hemde zoronun yeni kılıcını aradığı hikayeler eğlenceli olduğu için okuyucuyu bir süre meşgul eder.

Gönül ister ki 5 kılıç taşısın wado - shusui - enma ve kitetsuların ikiside yine 3lü stil kullansın.

Lanetli tekniklerde kitetsuları ve enmayı kullansın.

Wadoyla enemayı karartsın

Dayanıklılık ve güçlü kılıç gereken savaşlarda wado enma shusui kullansın.

Ama hep 3 kılıçla çizdi bundan sonrada öyle çizecektir.

Tercih etmek zor.

Wado-Shusui ve Enma kalsın isterdim.

Tahminim;

Wado- Enma - Kitetsulardan biri ile ayrılacak.

Yok. Ushimaru isimli abi de Yasuie gibi eski bir daimyo. Kılıç ustası olduğu biliniyor. Bi kılıcı vardır muhakkak yani, ama detayı bilinmiyor henüz.
Babadan yadigar bir kılıç mı diyorsun, animesinde de yavaştan Oden fbye geçiyor. Tipini, rengini iyice görürüz yakında

Aklım bir Ryuuma'nın kılıcında kaldı,tekrar geri döner mi bilemedim ?

Nidai seri sonuna doğruda Shodai.

Wano üçlüsü;
Wado
Nidai
Enma

Harbiden kilici agzinla tutmak nedir ya ? Bir kere o kulture ve kilica saygisizlik. Yine 3 kilic kullan ama slash falan atarken degisik kombinasyonlar yap. Komik duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık