Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    331
Snack ve aşağısını boydan boya alır.

Teke tek sadece kılıç ile gelen Cracker ve Smoothie'ye de yenilmez meyve yeteneği kullanmazlarsa.

Katakuri ise şimdilik güvende olmasına rağmen Wano'dan sonra geceleri rahat uyuyamaz.:a:

Snack ve aşağısını boydan boya alır.

Teke tek sadece kılıç ile gelen Cracker ve Smoothie'ye de yenilmez meyve yeteneği kullanmazlarsa.

Katakuri ise şimdilik güvende olmasına rağmen Wano'dan sonra geceleri rahat uyuyamaz.:a:
Sadece kilicla gelseler biraz komik olmus.Luffy nin yenemedigi adami ve onun bir ustunu Zoro zor yener bence.

Sadece kilicla gelseler biraz komik olmus.Luffy nin yenemedigi adami ve onun bir ustunu Zoro zor yener bence.
Sadece kılıçla gelseler yenilmez dedim kazanabilir değil.

Bu adam kendine kılıç ustası diyen kimseye yenilmeyeceğim demedi mi o halde yenileceğini sanmıyorum mangada gördüğümüz takdirde.Mihawk vs Vista gibi sürüncemeye çevirebilir dövüşü.

Nami bile Crakcerı perte çıkarabiliyorken
Bisküvileri ıslatmak yetiyor ikide yıldırım çaksa al sana kraker pert
Ondan sonra o onu yener bu bunu döver demekten vazgeçmeyeceğimize göre
Öyle yada böyle şuan herkes Big Momın sahasından kaçıyormu? Kaçıyor
Hemde peşindeki kovalayan herkesten kaçıyormu? Kaçıyor
Demekki bizim tayfada kimse bunlarla şuan baş edecek değil
Tiiçin bile deli gücü varken Şenks geldiğinde sırası değil deyip gitmesini biliyorsa
Bizimkilerde şuan gitmesini biliyor modundalar
Şu sıra bizimkiler bunlarla savaşacak kapasitede değiller
Henüz yonko ile kapışabilecek kıvama gelinmedi
2 sene haki öğrendi eğitim aldı diye yonkoya ve adamlarına gider yapılacak değil
Bizimkilerin bir defa rakip tanımama gibi bir handikapı varken hangi akılla bunlarla kapışılacağı düşünülüyor?
Ha içimden geçen bizimkilerin hiç yenilecek tipler olmadığı ama (halen Big Mom en zayıf yonko:)) tam tayfa ve tam tayfa Big Mom yapıp eşleştiklerinde tahtalı köyü boylarlar bence
Neyse çok uzadı biraz daha dondurma yiyeceğim:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık