Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zirve Sengoku vs. Zirve Silvers Rayleigh

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    325
Rayleigh, Kizaru'ya çizik attı diye Rayleigh>Kizaru sonucunu çıkaramayız. Ona kalırsa Beyazsakal, Jozu tarafından yardım almasaydı Aokiji tarafından buza dönüştürüldükten sonra tek yiyecekti.
Öyle sonuç çıkaramayız direk ama bu adam yaşlı haliyle bunu yapıyorsa genç halini düşün,bir de bunun kaptanını düşün, sonra bunun kaptanına denk olan Beyazsakal'ı düşün ve Beyazsakalla bölgeleri için savaşabilen imparatorları düşün.

Sonra Amiral>İmparatoru bir daha düşün ;)

Rayleigh, Kizaru'ya çizik attı diye Rayleigh>Kizaru sonucunu çıkaramayız. Ona kalırsa Beyazsakal, Jozu tarafından yardım almasaydı Aokiji tarafından buza dönüştürüldükten sonra tek yiyecekti.
Bunu görmemişim Beyazsakal tek mi yiyecekti ??:hoo::hoo::hoo::hoo::hoo:

Kardeşim bu kadar da olmaz yav.

Bu arada sana senin çok sevdiğin amiralin façasını yaşlı bir moruk çiziyor diyor,konu haki değil.Buradan ne sonuç çıkarıyorsun.

Kizaru=Genç Roger'mı ?
Jozu Aokiji'den kan aldı sonuç? İkisi de başka yere odaklanırken saldırıları aldılar ve o saldırıların sonuçları belli habersiz yakalandığında ne oluyormuş kan almak mı işini bitirmek mi eğer kan alma ile iş bitse ohoo... Jozu Aokiji belki odağı kaçmasa tutacaktı gene belli bir süre belki biraz daha kan alabilirdi saldırı gücü en yüksek kişi olarak görüyorum WB tayfasında WB'den sonra ama kan almak ile iş bitmez hacı keşke Ray'inde dikkatini biri 2 saniyeliğine dağıtsaymış da veya Kizaru gibi hedefi başka bir şey olsaymış da sonuçlarını görseymişiz. Bilmiyorum Sengoku'nun seviyesini ne kadar güçlü görüyorsun ama ben Sengoku'yu eskiden Ray seviyesi falan diye düşünürdüm ama şuan eski nesil olarak Garp=Roger=Sengoku=WB diye düşünüyorum belki de yanılıyorumdur ama Sengoku Ray'den kesinlikle güçsüz çıkmaz, çıkmamalı. En azından eski neslin güç dengesini yitirtmesin s0da

Son düzenleme:
Tayfa için ? Nerde geçiyor bu bilgi ?

Anladın mı demek istediğimi ? Kendi kafanda yazıyorsun bazı şeyleri. Ayrıca @RedTeroR un dediği gibi amiral=yonkou, Sengoku-Garp kk ise kapatalım dükkanı gidelim kardeş ya. Daha bunun goroseisi Vegapunk'ı falan var. Azıcık mantıklı lütfen.
Sadece mantıklı bir çıkarım yapıyorum. Schibukailer ve koramiraller tayfaları ile uğraşırken 1 filo amirali ve 3 amiral 4 yonko ile uğraşıcaktır.

Sadece mantıklı bir çıkarım yapıyorum. Schibukailer ve koramiraller tayfaları ile uğraşırken 1 filo amirali ve 3 amiral 4 yonko ile uğraşıcaktır.
Sağkolları hangi koramirallerin alacağını yazar mısın? Denizcilerin herkesi bulundurduğu zirveler savaşında koramiraller 5. tümen üstüne rakip bile değildi. Şimdi sen en çok övgü alan, geleceği parlak denen Vergo'yu King, Quenn tutarken hayal edebiliyor musun? Ama sağkol basbayağı savaşı bir amirali tutarak kapatabiliyor.
Senin denkleminin 4'te 1'i için Sengoku hem bir dünya para tutan duvar stratejisini devreye sokup hem de tüm pacifistaları kullanıyor. Tüm shicilere katılım zorunluluğu sunup karşı taraftan ajan elde etmeye çalışıyor. Buna rağmen zaferlerinin büyük payı Newgate'in handikapları. Herhangi bir amiral, bir yonkoya eşit olabilir. Ama ortalama bir yonko kesinlikle ortalama bir amiralin üst sınıfında yer alır.

Sağkolları hangi koramirallerin alacağını yazar mısın? Denizcilerin herkesi bulundurduğu zirveler savaşında koramiraller 5. tümen üstüne rakip bile değildi. Şimdi sen en çok övgü alan, geleceği parlak denen Vergo'yu King, Quenn tutarken hayal edebiliyor musun? Ama sağkol basbayağı savaşı bir amirali tutarak kapatabiliyor.
Senin denkleminin 4'te 1'i için Sengoku hem bir dünya para tutan duvar stratejisini devreye sokup hem de tüm pacifistaları kullanıyor. Tüm shicilere katılım zorunluluğu sunup karşı taraftan ajan elde etmeye çalışıyor. Buna rağmen zaferlerinin büyük payı Newgate'in handikapları. Herhangi bir amiral, bir yonkoya eşit olabilir. Ama ortalama bir yonko kesinlikle ortalama bir amiralin üst sınıfında yer alır.
Garp, en az 3 sağ kolu alabilir. Ve koramirallerde amiral adayı olan kişilerde vardı. Hükümete artık schibukailere ihtiyacımız kalmadı dedirten teknoloji en az yc1 seviyesindedir.

Garp, en az 3 sağ kolu alabilir. Ve koramirallerde amiral adayı olan kişilerde vardı. Hükümete artık schibukailere ihtiyacımız kalmadı dedirten teknoloji en az yc1 seviyesindedir.
Garp, Sengoku istisna. Onlar şuan fazlalıklar bile. Normal oluşum 1 filo + 3 amiraldir. Garp'ı sayacaksak eğer; Mihawk dostu Shanks'a, Doflamingo patronu Kaido'ya, Jinbe Oyajiye vs diye gider. Teknoloji dersek zaten iş hükümete gidiyor. Vegapunk hükümet elemanı.

Garp, Sengoku istisna. Onlar şuan fazlalıklar bile. Normal oluşum 1 filo + 3 amiraldir. Garp'ı sayacaksak eğer; Mihawk dostu Shanks'a, Doflamingo patronu Kaido'ya, Jinbe Oyajiye vs diye gider. Teknoloji dersek zaten iş hükümete gidiyor. Vegapunk hükümet elemanı.
Ne fazlalığı? Garp koramiral. Ben yonko=amirali savunuyorum. Koramiral ve schibukailer yonkolara bir şey yapamaz. Buna amiraller bile izin vermez olası bir savaşta. 1 filo amirali ve 3 amiral=yonko. Seri bize bunu diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık