Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Zippy Ziggy

Uploaded with ImageShack.us

Tür: Komedi, Shounen, Martial Art's

Yayın Türü: Düzensiz

Bölüm: 86

Yazan & Çizen: Kim, Yeung Eun

Tanıtım:

Bir insan düşünün ki hem sevecen, dürüst, yardımsever, kahraman ve idol; hem de çakal, namussuz, beş para etmez, korkak ve tiksinç olabilsin!

İşte bunların tümünü kendinde toplayan kahramanımız Shinji Kang, şöhret ve karizma için her türlü nahoş olaydan, mutlaka, maksimum kâr elde etmeyi başaran liseli öğrencidir.

Hırsızlık olur, hırsız doğal sebeplerle, bir dolu talihsiz olay yaşar ve en son öylece bayılır. Olay yerinde rastgele geçmekte olan Shinji ise bu fırsatı kaçırmayacak ve hırsızı kendisi yakalamış gibi gösterip bunu kendi lehine dönüştürecek bir fırıldak bulacaktır. Çevresindeki herkesin bu ve benzeri şekildeki olaylarla idolü haline gelen Shinji'yi artık tedirgin edici günler beklemektedir, zira hem yeni kapı komşuları, hem de sınıf arkadaşı olan Sung-Hae -başbelası- onun bu korkak ve çirkin yüzünün farkına varmıştır. Bu farkındalık ilk başta Shinji'de Sung-Hae'yi ortadan kaldırma hesaplarına itse de, sonradan bu ezik planları hiçbir işe yaramayacak ve Sung-Hae'nin gözünden daha da bir düşecektir.

Sung-Hae'nin kendi dünyasında yarattığı bu türbülansla baş etme yolları ararken, Shinji fark etmeden gönlünü artık Sung-Hae'ye kaptırıyor olacaktır. Artık bu ikilinin kaderi birleşmiş ve kendilerini bekleyen bir dolu komik macera vardır.
Konu açıklaması alıntıdır.(http://www.mangaframe.com/index.php/projeler/tamamlanan-seriler/zippy-ziggy)​

Açıklamaları verdikten sonra yoruma gelirsek ; :D

Bitmesine gerçekten üzüldüğüm bi seri, her bölümünde illa gülmenizi sağlayan keyifsizseniz keyfinizi getiren bi seriydi.İçimde olan buruklukla çok fazla bişe de yazamıyorum şuan ama sizce seri için iyimi oldu kötümü nedenleriyle yazarsanız sevinirim :D.(Konuya anket olarakta seçenek ekledim :D)

thosy

Son arc çok saçmaydı ya. Yarıda bırakılmış seri diye çok üzülmüştüm ama keşke yarıda kalsaymış. Okuduğum en güzel mangalardan birisi olarak aklımda kalırdı en azından. Fanta ortaya çıktığı yer ve sonrası kötüydü. Serinin bitmesine şaşırmadım. Ayrıca sonunu da daha iyi yapabilirlermiş.

Aslında daha da uzayabilirdi manga. Sonu da güzel bitmedi açıkçası. Genel olarak çok iyi bir seriydi ayrıca komikti de. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık