Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zeff Nereye Kadar Gidebilirdi?

Evet arkadaşlar, Bu konu, Zamanında East Blue gibi basit korsanların olduğu bir yerde, korsanlar arasında Grand Line'a gidip ve gelmiş biri olarak tanınan, eski emekli Korsan Zeff'in, gerçekte potansiyelinin ne olduğu, Eğer One piece'i aramak isteseydi sınırı nereye kadar olacağına dair tartışma konusu açtım.. Tabii basit bir yerde korsanlık standartı da, Grand Line'a gidip ve gelmek olunca, zamanında ilk kez izleyip, daha Grand Line'ı bilmeyen biz, Zeff'in bu başarısını gözümüzde büyütmüştük; Lakin bir bakıyoruz, Grand Line'da Zeff'in ağırlığı kadar etmeyen ama güçlü, güçsüz korsanlar gördük. Cidden bu adam korsanlığı bırakmasaydı, bu adamın macerasının sınırı Yeni Dünyaya kadar yeter miydi ? Yeni teknikler öğrenir miydi ?

Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Yok artık daha neler. Ortalama Baroque Works ajanı standartında birisi olurdu. Hadi max Mr.2 diyelim ama pek sanmıyorum.

Yok artık daha neler. Ortalama Baroque Works ajanı standartında birisi olurdu. Hadi max Mr.2 diyelim ama pek sanmıyorum.
Sonuç olarak, Potansiyeli Yeni dünyada işe yarar mı ? Bence Zeff o zamanlarda Grand Line'a gidip gelerek iyi işler becermiş biri. Hem sadece güç yönünden bakmayın. Bunun zeka faktörü gibi birçok faktör var.

Bu adamın dönemi Roger'ların olduğu dönem değil miydi?
Ben mi yanlış hatırlıyorum :hoo:
O devir de "Kızıl Bacak Zeff" diye isim yapması daha da ileri gidebileceğinin bir işareti değil miydi zaten???

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık