Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Youjo Senki

.
Tanya Degurechaff, aslında Japonya’da çok ünlü, acımasız ve zeki bir iş adamıyken, işten attığı bir kişi tarafından bir tren kazasında öldürülüp Tanrı tarafından 1917 yılında küçük bir kız çocuğu olarak yeniden doğdurulmuştur. 9 yaşına geldiğinde büyü yeteneklerinden dolayı ordunun büyü birliğine kabul edilir. Bundan sonra yetenekleri ve yönetimdeki dehasından dolayı orduda hızla yükselir. Artık Tanya’nın tek amacı, bu savaşı sağ olarak bitirmek ve sakin bir hayat sürmektir. Ancak Tanrı’nın buna izin vermeye hiç niyeti yoktur. Kendi düşüncelerim ise...
Oldukça orjinal bir konu işlenişine sahip senaryo da bilindik değil.Ana karakter adeta bir küçük Doflamingo :D Yalnız tek bir sıkıntısı var o da animesine yeterli özenin gösterilmemiş olması.Animasyon şirketi kasmamış malesef bariz izlerken belli oluyor böyle bir senaryoya özen göstermelerini beklerdim.İkinci sezonu da çıkacakmış o yüzden paylaştım.Novel uyarlaması bana kalırsa ciddi konuya sahip serilerden biri +18 olduğu söylenebilir.Animatörler sağolsun biraz geri planda kalmış malesef.

Mangasını bilmiyorum ama animesine bakmıştım zamanında.Cidden ilginç bir isekai diyebilirim içinde savaş ve büyü olan bir evren.Ana karakterde manyak diyebileceğim bir kız çocuğu tabi aslında iş adamı ama tanrı onu yeniden doğuruyor.

62 milyon izlenmiş şaşırdım.İkinci sezonu çıkıyor az kaldı seri ortalama sayılır ama ana karakteri çok başarılı tabiri caizse underrated diye nitelendirilen cinsten tek başına izletiyor.Savaş konulu olduğundan ciddiyetsizliğe de kaymıyor izleyecek anime arayanlara öneririm.

Modern isekailer içinde farklı bir nefes olmuş, devam ettirirlerse potansiyeli yüksek bir seri.
Isekai 3 seri izledim son zamanlarda normalde izlediğim bir tür değil bu animeler bana tanıttı herhalde bunlardan başka da izlememiş olabilirim.Overlord,Kalkan kahramanı (ismi uzun ) birde bu seri.Kalkan kahramanı isekaiye ağırlık verdi bozdu devamını merak etmiyorum izlemeyebilirim.Bu ikisi hala iyi gidiyor bu seride o muhabbetleri de görmedim bu arada.

Isekai 3 seri izledim son zamanlarda normalde izlediğim bir tür değil bu animeler bana tanıttı herhalde bunlardan başka da izlememiş olabilirim.Overlord,Kalkan kahramanı (ismi uzun ) birde bu seri.Kalkan kahramanı isekaiye ağırlık verdi bozdu devamını merak etmiyorum izlemeyebilirim.Bu ikisi hala iyi gidiyor bu seride o muhabbetleri de görmedim bu arada.
Ben bi ara bakmıştım piyasaya, bayadır isekai izlemiyordum, geçen tavsiye üzerine Eminence of Shadow diye bi anime izledim onu tavsiye ederim ama sadece ana karakter için diğer her şey vasat ana karakter çok eğlenceli Kirito’ya benzediğine bakma, alakası yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık