Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında sadece şu sahne bile kanıt olarak yeterli ama yine de bir ihtimal diye %100 net konuşmuyorum.Buradaki haki çarpışması b.haki çarpışmasıyla olabilecek bir şey değil. Burası kesin. Tek taraflı h.haki vuruşundan da böyle bir haki efekti göremeyiz. Bugüne kadar bu ölçekte çarpışmaları sadece h.haki kullanıcılarının karşılıklı çarpışmalarında gördük. Mangaka devasa bir haki şelalesi çizerek "Yamato'da h.haki olduğunu anlamanız için illa diğer sayıları beklemenize gerek yok gençler, alın size kapı gibi panel çizdim." demiş kısacası.
Oda Korsanfana girse, karakterin kendi ağzından tayfaya katılacağını söyledim, bu insanlar neyi tartışıyor? Karakterin kralların hakisi çarpışmasını çizdim, o kadar tartışacak şey varken bu insanlar neyi tartışıyor? Derdi büyük ihtimal.

Oda Korsanfana girse, karakterin kendi ağzından tayfaya katılacağını söyledim, bu insanlar neyi tartışıyor? Karakterin kralların hakisi çarpışmasını çizdim, o kadar tartışacak şey varken bu insanlar neyi tartışıyor? Derdi büyük ihtimal.
Her şeye rağmen %100 net olmadığı için Yamato'nun kral hakisinin olup olmaması tartışılabilir yine de. Ben %99 gözüyle bakıyorum, bir başkası da %39 gözüyle bakıyordur. Yapacak bir şey yok buna. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık