Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato'da Fatihin Hakisi var mıdır?

Yamato'da Kralların Hakisi?

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlıktan da anlaşılacağı gibi soru gayet açık. Forumun genel görüşünü görelim bari.
Haoshokunun, çalışarak kazanılamayacağını, kişilere doğuştan gelen bir yetenek olduğunu ve oldukça nadir bir güç olduğunu biliyoruz. Marienford'da Luffy'e verilen tepkilerden Haoshoku sahiplerinin tehtit olarak görüldüğü de bize gösterildi.​
Seride bilgi verilmese de bazı ebeveyn ve çocuklarında bulunduğunu da gördük.(Roger-Ace, Linlin-Katakuri). İstemsizce aklıma "Kaido'da olduğuna göre Yamato'da da olabilir mi?" sorusu takıldı. Yamato'nun kişiliğine ve seride şuana kadar sunulma şekline göre Yamato bir kralın niteliklerine sahip midir? Yoksa kişiliği buna uygun değil mi?​
Kendi görüşüme gelirsek bence yok. Başka bir kişinin dilek ve isteklerini gerçekleştirmeye çalışan birinde böyle bir gücün çıkacağını düşünmüyorum. Üstelik Haoshoku bana şuana kadar daha liderlik vasfına uyan bir güç gibi gözüktü ancak Yamato; kendisi yönetmekten ve kontrol etmekten çok yardımcı olan, arka çıkan bir kişiliğe sahip. Fanlık ayrı, mantık ayrı ne yazık ki Yamatocuğum...

Ace gibi liderlik vasfıyla alakası olmayan birinde bile varsa, yamato da da olmalı. Sonuçta oden olmak kolay değildir. :mincika:
Ayrıca bu işlerin biraz da kalıtımsal olduğunu düşünüyorum.
Edit: konu etiketi iyiymiş. :good:
Ama Acein ilk başında kk olmak gibi bir hayali vardı ve zamanında kendisi de bir kaptandı. Bu yüzden biraz ayrı tutuyorum
Eğer bu Haoshoku Hakisi Yamato'ta da olursa, bu hakinin çingene pazarında satılan orjinal Barcelona formasından pek farkı kalmaz.
Seride gösterilen haoshoku kullanıcıları tüm dünya genelindeki belli başlı kullanıcılar. Orana vurunca 10 15 kişide olması gayet normal. Üstelik Chinjao dışındaki kullanıcıların hepsi mantıklıydı

Oden'in iradesini taşıyan kişide de vardır yani. Çıkmasını istediğim için bir bahane :d

Son düzenleme:
Ama Acein ilk başında kk olmak gibi bir hayali vardı ve zamanında kendisi de bir kaptandı. Bu yüzden biraz ayrı tutuyorum

Seride gösterilen haoshoku kullanıcıları tüm dünya genelindeki belli başlı kullanıcılar. Orana vurunca 10 15 kişide olması gayet normal. Üstelik Chinjao dışındaki kullanıcıların hepsi mantıklıydı
Ace, Wb istemese bile onu zorla KK yapmaya çalıştı. Yani adam yancının önde gideniydi. Ki dediğim gibi bence bu işler biraz da kalıtımsal. Dragon-luffy , Roger-Ace, Bm-Katakuri gibi. Bu yüzden muhtemelen Wb-Weevil, Kaido- Yamato da da olacaktır

Silinmiş Üye

Luffy'nin Oden'i olacağı için olma ihtimali var.Bir yandan Zoro'da da çıkar diye bekliyorum o yüzden 1 tayfada 3 tane kullanıcı abartı gelebilir ? Hmm.

Ace, Wb istemese bile onu zorla KK yapmaya çalıştı. Yani adam yancının önde gideniydi. Ki dediğim gibi bence bu işler biraz da kalıtımsal. Dragon-luffy , Roger-Ace, Bm-Katakuri gibi. Bu yüzden muhtemelen Wb-Weevil, Kaido- Yamato da da olacaktır
çıksa garipsemem zaten ama şuanki izlenimim yoktur yönünde
Luffy'nin Oden'i olacağı için olma ihtimali var.Bir yandan Zoro'da da çıkar diye bekliyorum o yüzden 1 tayfada 3 tane kullanıcı abartı gelebilir ? Hmm.
ROCKS 2.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık