Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] World of Warcraft (2004)

Valla usta ben kız arkadaşıma vakit ayıramayınca bıraktım, yoksa oynardık beraber. Gerçi kız olunca nasıl durumlarda olduğumu tahmin edersin :D
Ben 3 aydır oynamıyordum 3 gün önce geri döndüm.Kız arkadaşım oyunlardan az çok anlıyor.Başlar mısın dedim kabul etti :flaugh: Hunter oynatırım ona :D Benim oyun da günde olursa 2 saat falan.14 saat oynadığım zamanlar oluyordu da artık vakit yok.Ya oyun ya trip yemek.Seçimini yap durumu oluyor :hhh:

Oyunu biraz daha ucuza getirme yolu falan varmı beyler internetde baktim 60 days cdkeys falan vardı 100 tl ye normalde 60 gün 120 falan geliyor.
Şuan game time varsa çiçek ve maden topla.Ama AH yi gün gün takip et.Dün 35 gold olan çiçek bugün 25 olur farkına varamazsın.Craft yapmak daha yüksek gelir ama toplayıcı olmak hem basit hem temiz para.

Wow konusunun 3 yılda sadece 7 sayfa mesaj alması enteresan olmuş :) biz oynarken wowdan başka oyun yok die düşünüyorduk:) mop zamanı başlayıp tam legion çıkış tarihinde düğün münasebetim yüzünden bırakmak zorunda kaldıgım oyun. Özlemle anıyorum o güzel raid günlerini

Shadowlands ile yeniden başladım oyuna. Nasıl da özlemişim. Geceleri anca 2 saat falan oynayabiliyorum ama ara ara sırf AHde takılmak bile yüzümü gülümsetiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık