Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Ne şekilde eşleşti peki? Ulti ile P1 Nami-Usopp'un peşinden gidince dövüşecekler diyenler haklı mı öıkmış oluyor şimdi? Ya da Robin'in yanındaki Brook'u görmezden gelip Robin vs Maria oldu mu diyeceğiz?
Sasaki ? Who's who ? Bunlarda yanındaki adamlarla savaştı 1v1 yerine o zaman tayfamız çok daha güçlü altılılardan. Haksızlıklık sadece karşı tarafa yapılmış gibi bakmak. Pencerenin tek bir tarafından bakmaktan farksız. Page One ve Ulti hadi Big Mom halletti. Robin, Brook eşleşmesi makul sen hiç şans vermemişsin sonuç olarak. O adam çok iyi tahmin yaptı diyen yok.

Sasaki ? Who's who ? Bunlarda yanındaki adamlarla savaştı 1v1 yerine o zaman tayfamız çok daha güçlü altılılardan. Haksızlıklık sadece karşı tarafa yapılmış gibi bakmak. Pencerenin tek bir tarafından bakmaktan farksız. Page One ve Ulti hadi Big Mom halletti. Robin, Brook eşleşmesi makul sen hiç şans vermemişsin sonuç olarak. O adam çok iyi tahmin yaptı diyen yok.
BEn teke teke hiç şans vermedim. Robin'in yanına Brook gelse de olmaz demiş miyim? Hayır. Jinbe zaten yener Who's Who'yu o ayrı bir kulvar. Sasaki yanıldığım kişilerden. Bir de Sanji teke tek yenerse Queen. Onda da emin değilim.
Eski yorumları okuyordum da bir selam vereyim dedim. :d
Edit: Şimdi gördüm, ilk selamı veren de değilmişim.
Hala kesin konuşurken insan selam verip almaya utanr. xd

BEn teke teke hiç şans vermedim. Robin'in yanına Brook gelse de olmaz demiş miyim? Hayır. Jinbe zaten yener Who's Who'yu o ayrı bir kulvar. Sasaki yanıldığım kişilerden. Bir de Sanji teke tek yenerse Queen. Onda da emin değilim.

Arc bitiminde sen bana selam verirsin en kötü. :d

Sonunda mantıklı konuşan biri. Sanji'nin teke tek Queen'i alacağından bende emin değilim. Sasaki olayı ise Oda'nın en büyük ayıplarından biri.

Güncelleme:
Sasaki,who,Ulti,Kinemon,Kanjuro,Kiku savaş dışı kaldılar.

Raizo vs ninja
Maria vs brook ve Robin
Sanji vs Queen
Jack vs inu (ashura dahil olacak bence)
Killer vs Hawkins devam ediyor.

King vs Zoro
Marco,Law,Kid vs Big Mom
Luffy,Yamato vs Kaidou
Orochi vs denjiro
Drake vs Apoo
Neko vs Peros
Çok olası vsler.
Usoop vs Numbers

Kawa,izo boşta karşıda big mom tayfası astlarida boşta
Güncelleme
Sasaki,Kiku,who,Ulti,p1,Maria,Kinemon, 6 tane numbers üyesi,gifterslerin bir çoğu savaş dışı kaldılar.

Raizo vs fukuro
İnu vs Jack
Sanji vs Queen
Killer vs Hawkins
Marco vs King
Yamato vs Kaidou devam ediyor.
Mom vs Law ve Kid

Kawa,izo,drake,Apoo,mom korsanlari boşta.

Yüksek ihtimalle
İnu öldükten sonra Ashura dirilip Jack ile vs atacaktır.
Ashura vs Jack ✍
Neko vs Peros✍
Zoro vs King✍
Denjiro vs Smothie✍
Kawamatsu vs Daifiku ✍
Apo vs Drake✍
Ve Luffy vs Kaidou olarak şekillenecek vsler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık