Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Vinland Saga

Vinland Saga 11. Yüzyıl'da Danimarka kontrolündeki İngiltere'de geçmekte ve özellikle İngiltere'de Vikingler olarak bilinen Danimarkalı istilacıları konu almaktadır. Hikaye, efsanevi Jomsviking komutanlarından Thors'un oğlu Thorfin'in, bir viking paralı asker grubunun kurnaz komutanı olan Askeladd'ın gemisinde yaşadıklarını ve o zamanlar genç bir prens olan Büyük Kral Canute'un yükselişindeki rollerini anlatmaktadır. Thorfin grubun değerli bir üyesi olmasına karşın Askeladd'dan nefret eder çünkü, Askeladd Thorfin'in babasını öldürmüştür. İntikam isteğiyle yanıp tutuşan Thorfin, gruptaki her başarısından sonra Askeladd'dan adil bir düello sözü alır ve bir gün Askeladd'ı adil bir düelloda öldüreceğine yemin etmiştir. Seride çok sayıda aşırı şiddet ve cinsellik içeren sahne bulunmaktadır, bu konularda hassas olanlara tavsiye etmiyorum.

Serinin içeriğine dair birkaç örnek resim:

Hala güncel olarak yayınlanıyor, İngilizce olarak Mangastream'den takip edebilirsiniz. ( Eski bölümleri siliyorlar.)

Türkçe olarak da Manga-tr sitesinden bütün bölümleri okuyabilir, güncel olarak takip edebilirsiniz. Güncel bölümleri de burada tartışırız

Son düzenleme:
İlk 70 yada 60 sayısı cidden harikaydı hani Vikingse Viking diyebileceğiniz. Daha sonra tabi karakter değişimi olunca ben açıkcası alışamadım 100 ler de falan bıraktım. Sonra ne oldu ne bitti haberim yok bir ara bakmak lazım ama gene de okumaya değer nadir serilerden bir tanesi..

En son annesi ölmüş bi bebek bulmuşlardı onu okumuştum. Sonra daha bakmadım belki de sıkılmışımdır. Nerede o eski Thorfin reis.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık