Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Valorant (2020)

Sayın forum üyeleri, ben buralarda değilken çok üzücü bir hadise yaşandı. Buraya mı, dök içini rahatlaya mı yazsam bilemedim. Valorant hesabım haksız bir sebeple kalıcı olarak banlandı. Cs major açık elemelerine öylesine girmiştim ve bana bir anticheat programı yüklettiler. Programı valorantın anticheat uygulaması olan vanguard 3. Parti yazılım olarak algılamış ve hiçbir tetkik, inceleme olmadan direkt kalıcı banlamış. Riota 4 tane ticket attım. İlk ikisini botlar cevapladı. Diğerlerinde oyunun anticheati banladıysa yapacak bir şeyimiz yok dediler. Kısaca e-spor görmüş, betadan beri kullandığım, 10 yıllık lol geçmişi olan hesabım valoranttan ban yedi.(Lole hâlâ giriliyor.) Bu üzücü hadiseyi sizlerle de paylaşmak istedim. Aranızda rioter tanıdığı olan varsa bi el atabilir xd. Şakası bir yana 2.5 yıllık emek ve biriktirilen onca anının çöpe atılması ve bunu insanların yazdığı saçma sapan bir anticheat programının yapması beni çok üzdü ve sinirlendirdi. Bunlar yetmezmiş gibi ticket attığım rioterlar bana hile kullanmışım da ban yemişim gibi cevap verdi ki bu beni daha da sinirlendirdi. Vanguard denilen bu anticheat yakında lole de gelecekmiş. Lol oynayan arkadaşları da uyarayım dikkat edin. Her programı 3. Parti olarak algılayıp emeklerinizi çöpe atabilirler. İyi forumlar...

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık