Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tower Of God - Kurallıların Seri Sonu Ulaşacağı Seviye?

Sizce şu an bize tanıtılan kurallılar arasında potansiyeli en yüksek isimler kimler? Aile liderlerini tahtından edebilecek isimler var mı? Tahminleriniz neler?

_____

Ben başlayayım;

Baam - Axis

Androssi - Yüksek seviyeci - sıralama ilk 20-

Ja Wangnan - Yüksek Seviyeci - İlk 5 -

Horyang - Yüksek seviyeci- İlk 50 -

Koon Ran - Yüksek Seviyeci - ilk 50-

Agero Agnis Yüksek seviyeci- Aile Lideri-

Rak - ilk 10, Kuledeki en iyi Mızrakçı-

Miseng - Seviyeci - sıralama 2000'ler-

Arie Hoaqin Yüksek Seviyeci - Aile lideri-

Boro - Seviyeci -

Sachi Faker - Yüksek Seviyeci - ilk 500-

Rachel - Axis -

Daniel - Karaka level bir seviyeci-

Daha aklıma geldikçe yazarım.​

Açıkçası kuledeki bildiğimiz güç sisteminde hiçbir aile üyesinin, liderlerini geçme gibi bir şansları yok. Kuralsızlar sınırsız potansiyele sahipler, kontratların üzerindeler ve güçlenmek için binlerce yılları olmuş.
A.A'nın küçüklüğünde eğitimi reddetmesinin sebebi de buydu. Çünkü içindeki yeteneği ortaya çıkarsa da bu yetenek babasınınkinin ucuz bir kopyasından başka bir şey değil ve binlerce yıl geçip güçlense de babası da güçlenecek ve hiçbir zaman bir kuralsız olmanın gücüne erişemeyecekti. Ve o da farklı bir şeyin arayışı içindeydi, mesela Asencio'nun kendine özgü mızrak yeteneğinden epey etkilenmişti ve ona saygı duyuyordu.
Hoaqin için de aynı durum söz konusu.

Bana göre şu ana kadar gördüğümüz takım içinde yüksek seviyeci potansiyeli olanlar: AA, Androssi, Ran, Laure, Elaine, Yihwa, Rak belki Novick ve Anak eklenebilir ama Anak'ın ölme ihtimali fazla, Novick de pek özel bir şey göstermedi.
Cassano ve Horyang kurallılar içinde çok güçlü ama güçleri içlerindeki şeytanla sınırlı, gelişme imkanları yok. Cassano Horyang'i uyandırsa da adam kaç yıldır uyuyor Goseng'le evlenip mutlu mesut yaşasın kuleyi falan unutsun bence.
Daniel ve Sachi de en güçlü kurallılar arasındaydı ama onlar Yuri'den bile yaşlılar. Şu ana kadar Roen konusundaki pişmanlıkları ve Hoaqin'den intikam alma istekleriyle hayatta kalıp güçlenmişler ama yüksek bir potansiyelleri yok bence.
Hatsu da 10 Aileden olmamasına rağmen çok iyi yetenek gösterdi ama SIU orijinalde Cassano tarafından öldürülmesini planlamış ama Naver ve fanların tepkileri yüzünden vazgeçmiş, o yüzden ona pek umut bağlamıyorum.

Eğer Baam Eduan'ın onun üzerinde yaptığı gibi Pirinç Çömleği eğitimini diğerleri üzerinde kullanmazsa veya dışarıdaki Tanrının gücünnde dağıtmaya falan başlamazsa işler zor. Tabi hikaye giderek shonenleşiyor, çok fazla ahkam kesmesem daha iyi olur benim için :D

Bence nasıl ki geçmişte Serena, Horyang geride kaldı; Akraptor, Prens öldü ve daha sonra tren ekibi falan katıldı. İleride de gidenler ve gelenler olacak ileride bir gün bizimkiler dikkat çekici bir grup olduklarında bir seviyeci veya prenses Leeso takımın içinde geçecek ve çöpler ayıklanacak :(

Açıkçası kuledeki bildiğimiz güç sisteminde hiçbir aile üyesinin, liderlerini geçme gibi bir şansları yok. Kuralsızlar sınırsız potansiyele sahipler, kontratların üzerindeler ve güçlenmek için binlerce yılları olmuş.
A.A'nın küçüklüğünde eğitimi reddetmesinin sebebi de buydu. Çünkü içindeki yeteneği ortaya çıkarsa da bu yetenek babasınınkinin ucuz bir kopyasından başka bir şey değil ve binlerce yıl geçip güçlense de babası da güçlenecek ve hiçbir zaman bir kuralsız olmanın gücüne erişemeyecekti. Ve o da farklı bir şeyin arayışı içindeydi, mesela Asencio'nun kendine özgü mızrak yeteneğinden epey etkilenmişti ve ona saygı duyuyordu.
Hoaqin için de aynı durum söz konusu.

Bana göre şu ana kadar gördüğümüz takım içinde yüksek seviyeci potansiyeli olanlar: AA, Androssi, Ran, Laure, Elaine, Yihwa, Rak belki Novick ve Anak eklenebilir ama Anak'ın ölme ihtimali fazla, Novick de pek özel bir şey göstermedi.
Cassano ve Horyang kurallılar içinde çok güçlü ama güçleri içlerindeki şeytanla sınırlı, gelişme imkanları yok. Cassano Horyang'i uyandırsa da adam kaç yıldır uyuyor Goseng'le evlenip mutlu mesut yaşasın kuleyi falan unutsun bence.
Daniel ve Sachi de en güçlü kurallılar arasındaydı ama onlar Yuri'den bile yaşlılar. Şu ana kadar Roen konusundaki pişmanlıkları ve Hoaqin'den intikam alma istekleriyle hayatta kalıp güçlenmişler ama yüksek bir potansiyelleri yok bence.
Hatsu da 10 Aileden olmamasına rağmen çok iyi yetenek gösterdi ama SIU orijinalde Cassano tarafından öldürülmesini planlamış ama Naver ve fanların tepkileri yüzünden vazgeçmiş, o yüzden ona pek umut bağlamıyorum.

Eğer Baam Eduan'ın onun üzerinde yaptığı gibi Pirinç Çömleği eğitimini diğerleri üzerinde kullanmazsa veya dışarıdaki Tanrının gücünnde dağıtmaya falan başlamazsa işler zor. Tabi hikaye giderek shonenleşiyor, çok fazla ahkam kesmesem daha iyi olur benim için :D

Bence nasıl ki geçmişte Serena, Horyang geride kaldı; Akraptor, Prens öldü ve daha sonra tren ekibi falan katıldı. İleride de gidenler ve gelenler olacak ileride bir gün bizimkiler dikkat çekici bir grup olduklarında bir seviyeci veya prenses Leeso takımın içinde geçecek ve çöpler ayıklanacak :(
Luslec'in önderliğinde Jyu Viole Grace ve arkadaşları kuleye yeni bir düzen getirecek. Kule"iyi" olacak! :oleyo2:

Valla bu ara ne söylesem tersi çıkıyor, benden daha haklı çıkarsın muhtemelen :D
Novick'i de çok yetenekli buluyorum, öyle olmasa AA yanına almazdı zaten. Ondan da bir ilk 1000 bekliyorum. Tek sıkıntı Ha ailesinin yan kollarından birinde olması. Jinsung'dan alacağı bir kaç yıllık eğitimle Varagarv-Buelsar seviyesine gelebilir.

Koon'un yarıölü halinden geri dönüşü ileride babasını yenbilcek gücüde getiricek gibi

Eğer beklenmedik bir ölüm olmazsa Koon ve Androssi'nin ilk 100 içerisinde olacağı garanti. Baam zaten zirveye çıkacak onun hakkında konuşmaya gerek yok. Diğerleri belli olmaz :D

Baam --- Enryu
Androssi --- Zahard
Koon,Rak,Yeon,Laure,Anak vs. aile lideri seviyesine çıkar...

Ran ise ilk 50 içerisinde yüksek seviyeci olur Maschenny'i yener.
Chang ve Novick bir ihtimal güçlü bir seviyeci veya alt düzey bir yüksek seviyeci olur...

Tabi kule dışına çıkarlarsa ne seviyeye gelirler bilemem.

Baam --- Enryu
Androssi --- Zahard
Koon,Rak,Yeon,Laure,Anak vs. aile lideri seviyesine çıkar...

Ran ise ilk 50 içerisinde yüksek seviyeci olur Maschenny'i yener.
Chang ve Novick bir ihtimal güçlü bir seviyeci veya alt düzey bir yüksek seviyeci olur...

Tabi kule dışına çıkarlarsa ne seviyeye gelirler bilemem.
Sen bunu bilerek mi böyle yazdın, hiç senlik değil gibi geldi bana. Bu seviyede bekliyor musun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık