Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

228 Türkçe
Güzel bölümdü.Waka reisin dövüş stiline bayıldım çok estetik tekmeler atıyor.Aynı Mikey de olduğu gibi Terano'da da karanlık dürtü denen şey varmış.Ben onun Mikey'e özel olduğunu düşünmüştüm ama öyle değil anlaşılan.Terano efsane ikiliyi halletti şimdi sıra Senju'ya geldi.Yalnız Takeomi fazla pasif kaldı ona da savaş tanrısı deniliyordu ondan da iyi bir performans bekliyorum.

Haruchiyo'nun yardım edeceğini sanmam.Haitani kardeşler ile uğraşıyor zaten en azından Ran ile.Birde bu kardeşler ile ilgili bir fb lazım.Haruchiyo neden ailesiyle beraber değil mesela?Açıklanması gereken olaylar var.
Aynı Takeomi'nin Shinichiro'ya olan saygısı ve sadakati gibi onun da Mikey'e saygısı ve sadakati var bunun için Muto'yu öldürmüştü bu sebeple abisi ile olması gerekirken Mikey'le beraber. Bence derine inmeden konuyu burada kapatacak.

Aynı Takeomi'nin Shinichiro'ya olan saygısı ve sadakati gibi onun da Mikey'e saygısı ve sadakati var bunun için Muto'yu öldürmüştü bu sebeple abisi ile olması gerekirken Mikey'le beraber. Bence derine inmeden konuyu burada kapatacak.
Bu sahnede Sanzu tek çocuk olduğunu söylüyor.Ama sonradan öğreniyoruz ki abisi ve kız kardeşi var ee madem öyle neden tek çocuk olduğunu söylüyor?Bence Sanzu ve kardeşleri arasında bir anlaşmazlık var gibi yoksa tek çocuğum demez.

Bu sahnede Sanzu tek çocuk olduğunu söylüyor.Ama sonradan öğreniyoruz ki abisi ve kız kardeşi var ee madem öyle neden tek çocuk olduğunu söylüyor?Bence Sanzu ve kardeşleri arasında bir anlaşmazlık var gibi yoksa tek çocuğum demez.
Belki casusluk birimi olduklarından ve bir casusun kimliğinin bilinmemesi gerektiğindendir. Emin değilim.
Sonuçta Kara ejderler'le bağı olduğunu bilseydi daha temkinli davranırdı.
Şu an için bir sorun yokmuş gibi duruyor ama bu konuda haklı olabilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık