Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Teknolojik Hayata Dair Her Türlü Sorun ve Çözümleri

Evet arkadaşlar.Bugün çok farklı bir konu açmak istiyorum.Buraya her türlü teknolojik hayata dair sorularınızı yazarak forum olarak hep birlikte çözüm bulabiliriz.Bu sayede hem bu tarz sorularımıza cevap bulmuş olur, hem de etkileşimimizi artırma fırsatı sağlarız.

Ben ilk sorumu soruyorum:

Hem bilgisayardan hem de telefondan Youtube uygulamasına girerken Google Hesabımda Kısıtlı Mod'un açık olduğunu farkettim.Ancak bu kısıtlı modu kapatamadım hiçbir türlü.

Kısıtlı mod kısmında şöyle bir mesaj yazıyor: "Yetişkenlere uygun olabilecek videoların gizlenmesine yardımcı olması için ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi."

Ben gerek internetten araştırdım gerekse kendi bilgi ve tecrübelerimle birşeyler yapmaya çalışsam da Youtube uygulamamda bu kısıtlı modu kapatamadım.

Evdeki diğer kişilerde de bu kısıtlı mod açık ve herkes de aynı mesaj var.Kapatamıyoruz bu kısıtlı modu.

Eğer ki bir çözüm öneriniz varsa lütfen geri dönüş yapın.

Buna benzer bir konu varsa konu moderatörler tarafından kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Aslında buna benzer bir konu vardı ama bu biraz farklı sanırım.

Telefon kullandığım için soruna mobil uygulamadan cevap vereyim, öncelikle sağ üstteki Youtube hesabının başı harfi ile gösterilen profil simgesine tıkla. Oradan alt kısımda ayarlar seçeneği var.

Ayarlara girdikten sonra en üstte bulunan "Genel" kısmına gir kısıtlı modu orada aşağı kısımdan kapatabilirsin.

Aslında buna benzer bir konu vardı ama bu biraz farklı sanırım.

Telefon kullandığım için soruna mobil uygulamadan cevap vereyim, öncelikle sağ üstteki Youtube hesabının başı harfi ile gösterilen profil simgesine tıkla. Oradan alt kısımda ayarlar seçeneği var.

Ayarlara girdikten sonra en üstte bulunan "Genel" kısmına gir kısıtlı modu orada aşağı kısımdan kapatabilirsin.

Olmuyor işte.Kısıtlı modu kapatamıyorum.

Sorun bu öyleyse ama öncesinde dediğim gibi telefondayım ve PC erişimim yok şu an. Buradan yardım etmem çok zor fazla bilgim varda diyemem zaten arkadaşlar yardımcı olabilir kolay gelsin dostum.
Sağol dostum ilgilendiğin için.Olmazsa bir bilgisayarcıdan yardım alacağım.

Teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar.Bugün çok farklı bir konu açmak istiyorum.Buraya her türlü teknolojik hayata dair sorularınızı yazarak forum olarak hep birlikte çözüm bulabiliriz.Bu sayede hem bu tarz sorularımıza cevap bulmuş olur, hem de etkileşimimizi artırma fırsatı sağlarız.

Ben ilk sorumu soruyorum:

Hem bilgisayardan hem de telefondan Youtube uygulamasına girerken Google Hesabımda Kısıtlı Mod'un açık olduğunu farkettim.Ancak bu kısıtlı modu kapatamadım hiçbir türlü.

Kısıtlı mod kısmında şöyle bir mesaj yazıyor: "Yetişkenlere uygun olabilecek videoların gizlenmesine yardımcı olması için ağ yöneticiniz tarafından etkinleştirildi."

Ben gerek internetten araştırdım gerekse kendi bilgi ve tecrübelerimle birşeyler yapmaya çalışsam da Youtube uygulamamda bu kısıtlı modu kapatamadım.

Evdeki diğer kişilerde de bu kısıtlı mod açık ve herkes de aynı mesaj var.Kapatamıyoruz bu kısıtlı modu.

Eğer ki bir çözüm öneriniz varsa lütfen geri dönüş yapın.

Buna benzer bir konu varsa konu moderatörler tarafından kilitlenebilir.
Ben sana söyleyeyim. Muhtemelen sahip olduğun google hesabın yaşı 18 den küçüktür. Doğum tarihini 2002 den eski bir tarih yaparsan sorun çözülür.

Konu başlığını okuyunca tüm sorunları konunun sahibi çözecek zannettim. Vaay bu ne özgüven deyip girdim konuya ama işin aslı öyle değilmiş. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık