Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
Mihawk > Prime Ray > Borsalino > Yaşlı, Eli Kılıç Tutmayan Ray.

Mantığım basit ve net Zoro, Mihawkı aşıp, hem eski Kralın sağ kolunu geçecek hem de yaşayan tüm kılıç ustalarını

Mihawk ve shanks alır
Şimdi bu yeni haki ve Shanksın kral hakisini bulundurması tam sakazuikiye karşıt bir güç oluşturmak için ideal. Ki kılıçla akainuyu rahatça bloklayabilir. Kral haki ile üstünlük kurar.
Mihawk ise kizaruyu alır. Açıkçası
Kizaru vs akainu olsa kizarunun kazanacağını düşünenlerdenim ancak bu savaşta işler farklı olur. Haki daha ön planda ve güç zıtlığı daha farklı olur.
Yani mihawk kizaruyu iyi harcar. Shanksds akainuyu harcar.

Mihawk seride karşımıza çıkan ilk en güçlü karakter rogerdan sonra sanırım. Oda onu bir başka yere koyuyor ben kesinlikle amiral seviyesinde olduğunu düşünüyorum mihawkın. Daha dracula meyveside çıkacak onun. Neyse takım haki alır.

Shanks ve Mihawk yıllardır tanışıyorlar ve defalarca çarpışmışlar. Bu ikilinin takım oyunu çok daha iyi olacaktır. Ayrıca Borsalino(Kizaru) bu dörtlü arasında en az tasvir, itibar ve de gösterim sahibi olan o yüzden değerlendirmesi zor.

Takım H'nin daha iyi takım oyunu sergileyecek olması ve de Borsalino'nun soru işareti olması hatta buradaki en zayıf kişi gibi hissettirmesi sebebiyle. Takım H alır diyorum ancak kolay olmaz elbette.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık