Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
Nasıl bir dövüş olacağını kestirmek zor. Amiraller zirve gücündeki bir Yonkou'ya zarar verebilir mi? Ya da İmparatorlar kaçmaya çalışan Kizaru ile nasıl baş eder problem. Ama Kizaru ile bir şekilde dövüşen Marco varken Shanks'in rakibi olamaz.

İmparator gücünde olmaya en yakın Amiral Sakazuki. O'nu Shanks alır. Mihawk'ın seviyesi belirsiz ama yanında Shanks de olduğundan kısa sürede kaybetmediği sürece Shanks yardıma gelecektir. Tabi Mihawk'ın gücünün Shanks'e yakın olma ihtimali de çok yüksek. Böyle bir durumda rahat kazanırlar zaten.

Bunu karakterlerine seviyelerine, sunumlarına bakarak söylüyorum. Yoksa normal şartlarda Kizaru'nun alayına yetmesi lazım : ))

Çok dengeli bir vs olmuş. Ben Shanks'ı Akainu veya Kizaru'nun alabilecegini düşünmüyorum. Shanks Akainu'u alır, Kizaru da Mihawk'ı. Sonra Shanks Kizaru'yu da alır. Çok ama çok zorlanarak H takımı alır.

Çok dengeli bir vs olmuş. Ben Shanks'ı Akainu veya Kizaru'nun alabilecegini düşünmüyorum. Shanks Akainu'u alır, Kizaru da Mihawk'ı. Sonra Shanks Kizaru'yu da alır. Çok ama çok zorlanarak H takımı alır.
Evet bu konuda aynı düşünüyoruz Shanks > Sakazuki > Borsalino > Mihawk

Ama bu bir takım dövüşü olacağı için 1v1 eşleşmeli değerlendirme bence

Nasıl bir dövüş olacağını kestirmek zor. Amiraller zirve gücündeki bir Yonkou'ya zarar verebilir mi? Ya da İmparatorlar kaçmaya çalışan Kizaru ile nasıl baş eder problem. Ama Kizaru ile bir şekilde dövüşen Marco varken Shanks'in rakibi olamaz.

İmparator gücünde olmaya en yakın Amiral Sakazuki. O'nu Shanks alır. Mihawk'ın seviyesi belirsiz ama yanında Shanks de olduğundan kısa sürede kaybetmediği sürece Shanks yardıma gelecektir. Tabi Mihawk'ın gücünün Shanks'e yakın olma ihtimali de çok yüksek. Böyle bir durumda rahat kazanırlar zaten.

Bunu karakterlerine seviyelerine, sunumlarına bakarak söylüyorum. Yoksa normal şartlarda Kizaru'nun alayına yetmesi lazım : ))
Yahu Allah aşkına Kinemon felan ölümsüz olmasıyla tanınmış Kaido'ya felan zarar veriyor. Akainu Kizaru Shanks'e felan zarar veremeyecek? Kaptırdı mı iki taraf da ağır zararlar verir birbirine.

MF'de gördüğümüz kadarıyla Amirallerin Performansı > Mihawk'ın Performansı

O yüzden Kizaru Mihawk'ı alır şuan gördüğümüz kadarıyla.

Shanks'da öyle WB,Kaido ve BM gibi über bir dayanıklılığa sahip bir tip değil. Teach meyvesi yokken bir şekilde gözünü yaralayabilmiş Shanks'ın. Akainu Shanks'ın açığını yakaladığı zaman tek bir ciddi darbesiyle Shanks'ı alt edebilir. Bence yapabilir de.
Teach vurur gözüne dikiş atarlar, Akainu vurur üstüne toprak atarlar.

Akainu ve Kizaru zorlanarak alır.

MF'de gördüğümüz kadarıyla Amirallerin Performansı > Mihawk'ın Performansı

O yüzden Kizaru Mihawk'ı alır şuan gördüğümüz kadarıyla.

Shanks'da öyle WB,Kaido ve BM gibi über bir dayanıklılığa sahip bir tip değil. Teach meyvesi yokken bir şekilde gözünü yaralayabilmiş Shanks'ın. Akainu Shanks'ın açığını yakaladığı zaman tek bir ciddi darbesiyle Shanks'ı alt edebilir. Bence yapabilir de.
Teach vurur gözüne dikiş atarlar, Akainu vurur üstüne toprak atarlar.
DNS "Kılıççıların bitiriciliğini hafife alıyorsun."

:D

Reis bence Kararsızlık olmalı ya İmparator seviyesini aşağı yukarı biliyoruz. Mihawkta Wanoya gelmemiş. Shanks ile imparator değilken vs atmış. Kendi ağızıyla Kral olmak beni geçmekten daha zor diyor. İmparatorların geçmek seni Kral yapmaz mı mesela ? Aramızdaki farkı görmek istiyorum diyor kendi de farkında o seviyede olmadığının. Sakazuki'nin seri açısından önemini vurgulamaya gerek yok. Borsalino ve Mihawk aşağı yukarı yakındır ama Sakazukide Shankstan çok aşağı değildir yani.
Orası da doğru da işte bir adam bilmem kaç senedir bir seriyi çizip o seride çok önemli roller biçtiği 2 karakteri de bu kadar saklamaz son kurşun olarak saklıyordur diye düşünüyorum.Sakazuki mesela babalığın hemen hemen her saldırısını aldı tamam dayanıklı adam ama o seviyedeki bir adamın ışık hızında saldırı yapmayan wb nin her saldırısını alması bende soru işareti bıraktı Shanks ve ya Mihawk ın o saldırıların o kadar kolay hedefi olacağını sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık