Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sternritterlar VS Akatsuki + Otsutsuki Klanı

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    51

Sternritterlar kimdir?:

Sternritterlar Yhwach ve Jugram'ın komutasıyla yönetilen bir ordudur. Yıldız şövalyeleri anlamına gelir ve her birine Yhwach tarafından verilen harfler(güçler) vardır. Bunlardan bazıları gerçeklik bükme,aldığı hasarı boy ve güce çevirme,ölümcül doz gibi çok güçlü güçlerdir. Bu ordunun hepsi Quincy denen ırktan oluşur.

Sternritterlar Yhwach'ın kanından içerek yaratılır. Bu, Yhwach'ın ruhunun bir bölümünü Sternritterlara oyulmasını sağlar. Bu oyma Sternritter atama olarak kullanılan bir mektup şeklini alır. Oyma ayrıca Sternritter'a benzersiz güçlerini veriyor. Sternritterlardan biri ölürse, gücü ve ruhu Yhwach'a dönüp onu güçlendirir. Başlangıçta 1000 yıl önce Soul Society'ni istila etmek ve fethetmek için yaratılmışlardı. Lille Barro, Yhwach'ın kanını içen ve bir schrift verilen ilk Quincy'dir ve tanrıya en yakın kişi olarak kabul edilir. Pernida Parnkgjas ve Gerard Valkyrie'nin kendine özgü güçleri var ancak,daha sonra Yhwach tarafından ek olarak Schriftler verildi; doğal statülerini tanımak için doğal yeteneklerini tamamlayan bir mektup belirtildi.

Akatsukiler kimdir kimin neyidir?:

köylerine ihanet etmiş kaçak-ninlerden oluşan kurgusal bir suçlu organizasyonudur. Her üyesi S-sınıfı olarak adlandırılan Jōnin-üstü bir seviyeye erişmişlerdir. İlk olarak Kisame Hoshigaki ve Itachi Uchiha'nın Naruto Uzumaki'yi yakalamak üzere Konoha'ya gelişinde ismi açığa vurulan topluluk, o zamanlar dokuz ninjadan oluşmaktaydı. Daha sonra edinilen bilgilere göre Orochimaru'nun da eskiden bir Akatsuki üyesi olduğu ortaya çıkmıştır, fakat Orochimaru'nun örgütten ayrılmasından sonra örgüt 9'dan fazla üye almamıştır.

Akatsuki üyeleri üstünde kırmızı bulutlar olan siyah cübbeler giyerler. Bu kırmızı bulutlar savaş sırasından Amegakure(Gizli Yağmur Köyü)'de dökülen ve grubun kurucusu Yahiko'nun ölümüne sebep olan kanı temsil etmektedir. Tüm üyelerin ayrı parmaklarına taktıkları farklı yüzükleri vardır. Yeni gelen üyeler eski üyenin yüzüğünü alırlar. Orochimaru'nun yüzüğü ise hala Orochimaru'dadır.

Otsutsuki klanı kimdir?:

Otsutsuki klanı boynuzlu kutsal varlıkların klanıdır. Kendileri çakraya sahip olan ilk kişilerden oluşur ve çakra doğasını manüple edebilirler. Naruto evrenindeki varolan en güçlü varlıklardır. En güçlü üyeleri Kaguya'dır.

ŞARTLAR:

Hızlar eşit.

Çakra Ruh gücüne eşit.

Wahrvelt dövüş alanı olacak ve yıkılmaz olacak.

Yhwach seri sonundaki halinde ve Jugram Yhwach'ın uykudaykenki gücünde.

Sternritterlar arasında Uryuu'da var.

Son düzenleme:
Yanlız Toneri vs Yhwach vssi galibiyeti belirler. Ruh kralı gücünü alması + ruh kralının sağ kolunun yarı tanrısal olan kisinin(adı aklımda degil) onun gucunu almasi onu tamamiyla yenilmez yapiyor.

Ootsukileri de dahil etmiş
Fark etmez db ve toriko dışındaki evrenlerde aşık atacak grup yok.Hem kalabalık hem absürd güçler.Sternritter bleach serisi içinde bile inanılmaz bir güçtü.Mangaka ilk seferde ani baskında tam bir savaşa soksa ss kazanamazdı.Birkaç farklı seferde oldu böylece hazırlandırıp shinigamileri güçlendirdi.

Fark etmez db ve toriko dışındaki evrenlerde aşık atacak grup yok.Hem kalabalık hem absürd güçler.Sternritter bleach serisi içinde bile inanılmaz bir güçtü.Mangaka ilk seferde ani baskında tam bir savaşa soksa ss kazanamazdı.Birkaç farklı seferde oldu böylece hazırlandırıp shinigamileri güçlendirdi.
Yhwach'ın tam gücü yenilmez olarak nitelendirilebilir mi? Bildiğim kadarıyla Ishida'nın attigi ok tek dezavantajı diye biliyorum. Görüşün nedir bu konu hakkında?

Yhwach'ın tam gücü yenilmez olarak nitelendirilebilir mi? Bildiğim kadarıyla Ishida'nın attigi ok tek dezavantajı diye biliyorum. Görüşün nedir bu konu hakkında?
Evet yenilmez.Bir nevi manga sonlanırken yenilmek zorunda olduğu için ayarlamalar yaptı mangaka.Ok olayında bile başına geleceği önceden görmüş ama rüya sanmıştı bu yüzden hata yaptı geleceği kendi lehine değiştirmedi.Yani ok tek başına yeterli değil yanılmamış olsa oku da yemezdi olaylar o şekilde gelişmezdi engel olacak gücü var.Bir açık olsun diye rüya karmaşasına soktu mangaka.

Ama Yhwach geçtim mucize,hayal gücü gibi absürd özelliklere sahip olan quincylerin yenilmesi pek mümkün değil.Bunun gibi tehlikeli yetenekler biraradayken.

Evet yenilmez.Bir nevi manga sonlanırken yenilmek zorunda olduğu için ayarlamalar yaptı mangaka.Ok olayında bile başına geleceği önceden görmüş ama rüya sanmıştı bu yüzden hata yaptı geleceği kendi lehine değiştirmedi.Yani ok tek başına yeterli değil yanılmamış olsa oku da yemezdi olaylar o şekilde gelişmezdi engel olacak gücü var.Bir açık olsun diye rüya karmaşasına soktu mangaka.
Onu farkindayım yoksa Ichigo'nun tam gucuyle bile yenilmeyecegini ortaya koydu. Ben gezegeni 2'ye bölecek güce sahip oldugu için Yhwach'ın önüne Toneri'yi atiyorum yine de sonuç değismez mi?

Onu farkindayım yoksa Ichigo'nun tam gucuyle bile yenilmeyecegini ortaya koydu. Ben gezegeni 2'ye bölecek güce sahip oldugu için Yhwach'ın önüne Toneri'yi atiyorum yine de sonuç değismez mi?
Adam gelecekte yaşanacak olayı görmekle kalmıyor değiştirip engel oluyor.Daha bir sürü güç çalma vs yetenekleri var.https://bleach.fandom.com/wiki/Yhwach İncele istersen sadece kaba kuvvet işe yaramaz.

Çok zayıf bir vs konusu olmuş.

Otsutsuki klanı kimdir, nerde çıkmış, gücleri neler, bilmiyorum şahsen.

Sternritter Naruto evrenini ezip geçer. Juhaya gerek bile kalmayabilir. Gremmy gibi bir adam var orda. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık