Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

Shanks sanırım Beyazsakal ile konuşurken "Batı Mavi memleketim" demişti ama çok küçük yaştan itibaren Roger korsanlarındaydı ve sanırım Red filminde Figerland ailesi ile bağlantısı çıkmış ve Roger korsanları onu bir bebek iken sandıkta bulmuş. Nasıl Batı Mavi, Shanks'ın memleketi oluyor?

Raftel'in Laughtale olduğu ortaya çıktığından beri sanırım her konuşmada Laughtale diye geçiyor. Benim anlamadığım bunu başkalarının nasıl bildiği. Sadece Rogerların, Wb'nin, Yamato'nun ve belki hükümetin bilmesi gerekmiyor mu? Şu bölümde Mihawk ve Croco'nun Laughtale ne demesi gerekmiyor mu mesela?
Laughtale biz anlayalım diye açıklandı. Yanlışım yoksa Japon harfleriyle gene rafuteru raftel gibi okunuyor. Kimse laughtale olduğunu bilmiyor yada herkes adını biliyor ama hikayeyi bilmediği için isimden başka bir anlamı yok. Olay tamamen Japon yazı sistemi.

@Smoker

Sence Garp Marineford Savaşı'nın başında taraf değiştirseydi sonuç nasıl olurdu? Bunu daha önce konuşmuş olabiliriz ama Arıkovanında yaşlı halinin gördükten sonra fikirlerini merak ediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık