Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Banri’nin kiminle olacağı bariz olmasına rağmen içten içe hangisini destekleyeceğim konusunda kararsız kalmıştım doğrusu. Kouko’dan nefret ettiğimden falan değil, aralarındaki elektrik gayet iyiydi ama Banri’nin karakterini göz önüne alınca Linda olgunluğuyla onun için daha sağlam bir partner olabilirdi diye düşünmüştüm. Öte yandan geçmiş aşkların mazide kalması genelde daha sağlıklıdır, ayrıca bazı seçimlerin geri dönüşü yoktur yani iyi ya da kötü, Linda geçmişte hür iradesiyle seçimini yapmıştı ve geç kaldı.

İyi ki önceden izlemişim böyle animeleri, artık romantizm odaklı serileri zorlasam da izleyemiyorum / okuyamıyorum valla.😄
Ben hep Kouko taraftarıydım. Aşama aşama gelişimini izlemek çok güzeldi. Linda da iyi karakterdi ama Banriyi hiçbir zaman romantik olarak sevmedi bence, daha çok bir abla gibiydi. Banriye, onun eski yardıma muhtaç haliyle, o gözle bakamadı. Kouko ise hiç bekletmedi Banriyi, hisleriyle daha barışıktı hep.

Ben de çok izleyemiyorum romantizm ya ayda yılda böyle güzel işlere denk gelirsem :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık