Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Snowpiercer (2020-2023)

Diziyi beğendiniz mi

• Kullanılan toplam oy
    9

Yayınlayan Kanal: TNT
Sezon Sayısı: 3
IMDb Puanı: 6.9
Türü: Aksiyon, Dram, Bilimkurgu
Durumu: İptal edildi
Baş Roller: Daveed Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright

Dünyanın donmuş bir çorak arazi haline gelmesinden yedi yıl sonra insanlığın kalıntıları; sınıf savaşının, sosyal adaletsizliğin ve hayatta kalma siyasetinin oynandığı, dünyayı çevreleyerek hareket eden bu trende hayatta kalmaya çalışır.

Yorum: Kıyamet sonrası hayatta kalma hikayelerini seven kişiler için güzel bir dizi olmuş. Oyuncu kadrosu diziyi ortalama seviyeye çıkarıyor, zaten diziyi bir süre sonra Sean Bean tek başına taşıyor. Mekan tasarımı güzel, Dünya güzel yansıtılmış. Size hem trende hayatta kaldıklarını, hem de mahsur kaldıklarını ilk sezon rahatlıkla gösteriyor. 3. sezonunu da izlediğim için, spoiler vermeden yoruma devam etmek zor. Yine de şunu diyeyim, size diziyi o an kapattıracak mantık hataları bolca var. Beklenmedik şeyler, beklenmedik kişiler tarafından sıkça yapılıyor. Bu sizi rahatsız edecektir. Kimileri için diziyi bırakma sebebi olabilir. Yine de konusunu sevdiğim için devam ettim ve son bölümü izledim. 4. sezonunu da izleyeceğim. Hikaye zamanla trenin dışına kayacak gibi görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık