Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Smoker ve X Drake Arasındaki Güç Dengesi

Sizce Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    58
ya smoker gibi güzel bir karaktere verdikleri meyve zaten onu 10-0 geride başlatıyor biri antik bir canavara dönüşüyor 2 silah kullanıyor falan hibrit forma geçiyor diğeri mangal dumanı çıkarıyor hayal edince bile duman meyvesinin güzel kullanılabileceğini sanmıyorum

Güçleri senaryo tarafından indirgenmemiş bir Smoker gayet rahat Drake'i yenebilir.

En basitinden Drake'in ciğerlerini dumanla doldurur, boğarak öldürür. Haki muhabbetinin bu noktada yararı olacağını da sanmıyorum.
Bunu daha önce Smoker'ın yapabileceği zamanlar olmuştu ve bahsedilmişti ama hiç bir zaman yapmadı Smoker ahlak kuralları yüzünden birini boğmayı tercih etmiyor.

ya smoker gibi güzel bir karaktere verdikleri meyve zaten onu 10-0 geride başlatıyor biri antik bir canavara dönüşüyor 2 silah kullanıyor falan hibrit forma geçiyor diğeri mangal dumanı çıkarıyor hayal edince bile duman meyvesinin güzel kullanılabileceğini sanmıyorum
Smoker'ı Smoker yapan bu meyve değil mi? Bence bu meyve bayağı güçlü bir kere kullanıcıya uçma yeteneği veriyor ve ateş işlemiyor evet yıkıcı güç açısından eksiği var ama Smoker bunu Deniz taşlı Jitte'si ile bir nebzeye kadar kapatabiliyor ve daha önce Grim D. Ark'ın bahsettiği gibi insanları isterse boğabilir görüşlerini kapata bilir Black Clover'da duman büyüsü kullanan bir eleman vardı Dumanı öyle bir kullanıyor ki zayıflığı olan yıkıcı güce ihtiyaç bile duymuyor aslında bahsettiğim adam gibi bu meyvenin kullanıcısının biraz sinsi olması lazım meyveyi tam potansiyelinde kullanması için örneğin düşmanı ile arasındaki mesafeyi açıp her tarafı dumana boğarak hem nefes almasını hem görüşünü hem de yerini bulamamasını sağlaya bilir.

Smoker'ı Smoker yapan bu meyve değil mi? Bence bu meyve bayağı güçlü bir kere kullanıcıya uçma yeteneği veriyor ve ateş işlemiyor evet yıkıcı güç açısından eksiği var ama Smoker bunu Deniz taşlı Jitte'si ile bir nebzeye kadar kapatabiliyor ve daha önce Grim D. Ark'ın bahsettiği gibi insanları isterse boğabilir görüşlerini kapata bilir Black Clover'da duman büyüsü kullanan bir eleman vardı Dumanı öyle bir kullanıyor ki zayıflığı olan yıkıcı güce ihtiyaç bile duymuyor aslında bahsettiğim adam gibi bu meyvenin kullanıcısının biraz sinsi olması lazım meyveyi tam potansiyelinde kullanması için örneğin düşmanı ile arasındaki mesafeyi açıp her tarafı dumana boğarak hem nefes almasını hem görüşünü hem de yerini bulamamasını sağlaya bilir.
bunu bende düşündüm süikast için falan çok iyi olurdu diye fakat one piece pek böyle işlemiyor adamlar birbirine dağ falan fırlatıp meteor atıyor hiç suikastçi tarzı birilerini hatırlayamadım sıkıntı şu bu adamın jittesi var fakat xdrakede silah kullanıyor 2 adet silahı vardı sanırsam biri gürz diğeri kılıç adam hem yıkıcı hem fiziksel olarak güçlü ve dayanıklı birde silah kullanıyor

Drake saldırı gücü olarak Smoker'ın juttesini kıramaz kırsaydı Apoo'nun sopalarını kırardı. Apoo'nun yeteneği yakın dövüş olmamasına rağmen Drake net üstünlük kuramıyor Zoro sopaları kesip Apoo'yu kesince zaten şoke uğruyor.

Dayanıklık desen Vergo inanılmaz dayanıklı bir adam vuruyon hissetmiyor hız desen altı stil var. Vergo çok hafife alınmış Drake en fazla bu adama denktir. Smoker bir şekilde sopasının ucuyla yenebilir bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık