Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce Hangi İki Meyve ile En iyi Kombo Olur

Evet arkadaşlar... Konunun başlığından da anlaşıldığı gibi sizce en iyi kombo hangi iki meyveyle olur? Burada dikkat edilmesi gereken husus Law ve Sugar kombosundaki gibi bir konudan bahsedilmediği. Tıpkı Teach'in Gura Gura ile Yami Yami kombosu gibi bir komboyu bu konu için örnek verebiliriz. Benim için en iyi kombolardan biri de halihazırda zaten Teach'in yaptığı kombo. Ama konu yeni aklıma geldiği için üstüne de çok fazla düşünmedim. Sizden tek istediğim son zamanlarda olan lastik meyvesiyle alakalı trol tartışmaları buraya taşımamanız. Ama lastik meyvesi de trole kaçmadan kombolara eklenebilir. Kısacası iki meyve yiyebilecek birileri için en iyi ikili meyve kombosu ne olur?

Halihazırdaki Örnek Kombomuz Teach'in Gura Gura+Yami Yami Kombosu

Teach bu kombo ile Yami Yami'nin kendi deyimiyle karanlığın çekim gücüne kavuşmuştur. Bu meyve sayesinde tuttuğu rakiplerin meyve güçleri etkisiz hale gelmektedir. Aynı zamanda sahip olduğu diğer meyve olan Gura Gura ile de depremin yıkıcı gücüne sahip olmuştur. Bir hareketi ile adaları yerinden sallayabilir karanlık ile de her türlü şeyi karanlığın içine hapsedebilmektedir.

Evet sizden de aklınıza gelebilecek başka ikili meyve kombolarını bekliyorum. Güzel bir tartışma olması dileğiyle...

Son düzenleme:
Suke Suke ve Pika Pika.Işık hızı var, görünmez olma ve nesneleri görünmez yapabilme var.Bu iki meyveyi yiyen dokunulmaz olacaktır.

Kendimiz meyve uydurabiliyorsak klon klon no mi+haki haki no mi. Klon meyvesiyle Naruto gibi klonlar yapabilirim ve haki meyvesiyle hakili vuruşlar yapabilirim :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık