Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Evet arkadaşlar, malumunuz böyle bir başlığın eksikliği zaman zaman hissedilmekteydi. En son da xCrowLey arkadaşımız böyle bir istekte bulundu, ben de artık açayım dedim. İsminden de anlaşılabileceği gibi başlığımızın şuradaki kardeşine benzer bir misyonu var.

İlk mesajıda ben atayım. :D

Guardians of the Galaxy'ye gidenler buraya film bir yorum atabilirse çok iyi olur, ona göre arkadaşları toplayıp gitmeyi düşünüyorum. :D

İlk mesajıda ben atayım. :D

Guardians of the Galaxy'ye gidenler buraya bir yorum atabilirse çok iyi olur, ona göre arkadaşları toplayıp gitmeyi düşünüyorum. :D
Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir film. Ben de çizgi roman dünyası ile pek içli dışlı olmayan arkadaşlarımla gittim, hepsi de salondan son derece memnun ayrıldılar. Zira filmden zevk almak için temel düzeyde bile çizgi roman bilgisine ihtiyaç yok, yani gönül rahatlığıyla götürebilirsin arkadaşlarını :D. Yine de çok derin bir hikaye bekleme ki seyir keyfin baltalanmasın.
Ayrıca IMDb'deki mevcut durumunu da atayım da Millennium Wizard bakıp uyuz olsun :D :

Guardians of the Galaxy'nin diğer marvel filmleriyle bağlantısı yok heralde?
Olmaz olur mu hiç :D. Thanos tam anlamıyla sahne aldığında Infinity Gauntlet ile beraber oluşturacağı tehdide karşı evreni Avengers ile beraber savunacaklardır. Ayrıca Marvel Studios'tan beklenen projeler arasında Nova da var. Olası bir Nova filminde baş rolde Richard Rider karakterini izlersek bu iki ekip arasında daha yakın bir bağ da kurulmuş olacaktır.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti'ne gidicem bursumu alınca :ehe:İlk filmine gitmiştim, beğenmiştim inş bunuda beğenirim :a:

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti'ne gidicem bursumu alınca :ehe:İlk filmine gitmiştim, beğenmiştim inş bunuda beğenirim :a:
Hem alt metin, hem de aksiyon bazında ilk filmden daha iyi olduğunu söyleyebilirim :D.

Buyrun gayet hoş bir şekilde rezerv diyeyim.
[video=youtube;ZSzeFFsKEt4]http://www.youtube.com/watch?v=ZSzeFFsKEt4#t=27[/video]
Harika bir sinematografi işi çıkarılmış gibi duruyor. Hikayenin alacağı seyir konusunda ise hiçbir fikrim yok, çünkü kitaptan epeyce uzaklaştı :D.

Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir film. Ben de çizgi roman dünyası ile pek içli dışlı olmayan arkadaşlarımla gittim, hepsi de salondan son derece memnun ayrıldılar. Zira filmden zevk almak için temel düzeyde bile çizgi roman bilgisine ihtiyaç yok, yani gönül rahatlığıyla götürebilirsin arkadaşlarını :D. Yine de çok derin bir hikaye bekleme ki seyir keyfin baltalanmasın.
Ayrıca IMDb'deki mevcut durumunu da atayım da Millennium Wizard bakıp uyuz olsun :D :

Film iyidir güzeldir ben o konuda bir şey demedim.Marvel filmleri de iyi vakit geçirtiyor seyirlik izliyorum.Bu filmi daha izlemedim.Uyuz olmam da rakam komik.İnandırıcı değil.Bu puana sahip kaç tane film gördün ki,çıkar çıkmaz inanılmaz şişiriyorlar.Artık imdb puanlarına da güven kalmadı.Film değildir ama bu durum oldukça kötüdür bana göre.

Roronoa Zoro

Film iyidir güzeldir ben o konuda bir şey demedim.Marvel filmleri de iyi vakit geçirtiyor seyirlik izliyorum.Bu filmi daha izlemedim.Uyuz olmam da rakam komik.İnandırıcı değil.Bu puana sahip kaç tane film gördün ki,çıkar çıkmaz inanılmaz şişiriyorlar.Artık imdb puanlarına da güven kalmadı.Film değildir ama bu durum oldukça kötüdür bana göre.

Ne kadar öyle olsa da 8'in altına düşmez 27.000 oyla 9'dan giren film.
Ayrıca imdb'yi yokeden film kesinlike Dark Knight'tır. Resmen reklam yaptı lan site o filmle birlikte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık