Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Her 50 senede bir remake geleneği başlatmış olabilirler. :D Tekrar çekilme sebebi seyirci.83 yılındaki filme bile görüntüyü beğenmiyorlar ki daha eskisini izleyecekler.Seyirci prim vermese dijital görüntü istemese tekrar çekemezler maliyeti de çıkarmaları lazım.
Bu tarz filmler kült kalmalı. Her film yeniden çekilecekse doğru düzgün yeni film izleyemeyeceğiz herhalde. Bu tarz durumlara prim veren seyirciyi de anlamıyorum. Al Pacino gibi kim oynayacak o rolü?

Bu tarz filmler kült kalmalı. Her film yeniden çekilecekse doğru düzgün yeni film izleyemeyeceğiz herhalde. Bu tarz durumlara prim veren seyirciyi de anlamıyorum. Al Pacino gibi kim oynayacak o rolü?
1983 zaten Küba sosuyla değiştirilmiş versiyonu.Onu kimsenin oynaması gerekmez o yüzden.Muhtemelen 30’lar Amerikasında geçer.

Yıllar önce izlediğim bir filme denk geldim. Never Let Me Go. Konusu güzel, atmosferi güzel, oyunculuk güzel. Film afişi ise dalıp gitmelik.

The Imperial March sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi müziklerinden biridir. Aksini iddia eden bir daha müzik hakkında konuşmamalı. Bir müzik düşünün. Her saniyesi kötü, karanlık ve heybetli hissettirsin. İşte o müzik budur. Dünyanın en iyi yürekli insanı bir yere giderken arkasına bu müziği koy, o bile sana kötü biri gibi gözükür. John Williams reyize buradan saygılar.

The Imperial March sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi müziklerinden biridir. Aksini iddia eden bir daha müzik hakkında konuşmamalı. Bir müzik düşünün. Her saniyesi kötü, karanlık ve heybetli hissettirsin. İşte o müzik budur. Dünyanın en iyi yürekli insanı bir yere giderken arkasına bu müziği koy, o bile sana kötü biri gibi gözükür. John Williams reyize buradan saygılar.
yazı büyüklüğü değiştirip mesajının daha çarpıcı olmasını mı istedin ?

Lupin. İlk sezonu izlerken cok keyif almıştım fakat ikinci sezon için aynı seyi soyleyemecegim sanirım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık