Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Galaxy of the Guardians fena değildi. Yalnız o Gem'den ve Ronan'dan daha büyük işler beklerdim. Biraz hayal kırıklığına uğrattı. Ama neyse, Thanos'u görmek bile yetti. :D

Birde şu Credist'e koydukları sahneyi Credits'in en sonuna koymuşlar mal gibi. 10 dk yazıların geçmesini bekledik mal gibi. :S

Iron Man

Aslında Riddler karakteri tam Christopher Nolan"ın zekasına uygun 2 filmde"de düşünmemesi ilginç.Joker"de olduğu gibi efsane bi karakter çıkabilirdi.

Ekşide"ki bi arkadaşta iyi düşünmüş.

https://eksisozluk.com/entry/36687558
O arkadaş çok iyi düşünmüş. Çıkarımları yanlış sadece bir tesadüf olsa bile dediği şekilde olsaydı DKR`de en az DK kadar iyi bir film olurdu. Ama maalesef sıradan ucuz bir film izledik.

kış uykusu'nu izledim bende, 1-2 sahne deki diyaloglar fazla uzun geldi. Dışarıdan baktığında normal gözüküyor ama sinema için uzun. Filmin ilk yarısı sıkabilir biraz(2 saat) NBC'nin diğer filmlerine göre 10dk da diğer odaya geçme falan yok, geçişler hızlı.

kış uykusu'nu izledim bende, 1-2 sahne deki diyaloglar fazla uzun geldi. Dışarıdan baktığında normal gözüküyor ama sinema için uzun. Filmin ilk yarısı sıkabilir biraz(2 saat) NBC'nin diğer filmlerine göre 10dk da diğer odaya geçme falan yok, geçişler hızlı.
Diğerlerinden farklı bir NBC filmiydi. Görüntü yönetmenliği zayıflamış, Kapadokya'nın eşsiz manzarasından hakkıyla yararlanılamamış. Karakterlere yoğunlaşılmış, diyaloglar ve alt metin kuvvetlendirilmiş. Yüzleri eskimiş oyuncularla çalışılması ve Demet Akbağ ile Nejat işler başta olmak üzere içlerinden bazılarının rollerinin haklarını veremeyişi atmosferi zedelemiş. Yine de genel olarak baktığımda Bir Zamanlar Anadolu'dan sonra en iyi NBC filmi diyebilirim ben.

Galaxy of the Guardians fena değildi. Yalnız o Gem'den ve Ronan'dan daha büyük işler beklerdim. Biraz hayal kırıklığına uğrattı. Ama neyse, Thanos'u görmek bile yetti. :D

Birde şu Credist'e koydukları sahneyi Credits'in en sonuna koymuşlar mal gibi. 10 dk yazıların geçmesini bekledik mal gibi. :S
Galaxy of the Guardians pişmanlıktır. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık