Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
Lütfen bu konuda spoiler paylaşmayın ve yorumlamayın. Burası "Anime Sohbet" bölümü. Manga takipçilerini buraya alalım: http://www.korsanfan.com/konu/manga-attack-on-titan.5741/

Son düzenleme:
Mangası gayet güzeldir. Çizimleri iyi. Enteresan, alışılmadık bir konusu var ve okurken bana garip duygular yaşattı. Sanki yıllardır hasret kaldığım bazı duygular içine girdim. Dar bir yerde tıkılı kalıp korkuyla yaşayan, kelle koltukta dolaşıp da dünya nasıl bir yer diye hep bir hayal ve merakla yaşama duygusu. Benim açımdan çok güzel bir konudur bu. Önemli olan bu konunun güzel işlenebilmesi ki mangaka hiç de fena değil şimdiye kadar.
Animesi de çizim ve efekt bakımından gerçekten başarılı. son çıkan bölümü henüz izlemedim ancak izlediğim ilk üç bölüm gayet iyiydi. ayrıca 4. bölüm kesitlerinden anladığım kadarıyla manga gidişatını pek takip etmeyip flasback olması gereken yerleri doğrudan işlemişler. Böylesi daha iyi de olabilir, mangada hiç belli etmeden birden geriye ket vuruyor, ne olduğunu anlayamıyoruz.
Sonuç olarak, tavsiye edilir, gayet iyidir.

Mangası da animesi de güzel. Ana karakterin her iki lafının birisinde "Titanları öldüreceğim!" demesinden gına geldi yalnız. Bir de mangada flashback olduğu zaman çok belli olmuyor, o yüzden kafanız karışıyor. Animesi güzel gidiyor ama erken yaptılar animesini. Manga 44'de zaten, animesi'ni de 26 bölüm yapacaklarmış. Bu manga bir de aylık olduğundan kimbilir animesini tekrardan ne zaman yaparlar?

edit: 7 yıl sonra gelen edit.. baya kötü seri izlemeyin

Son düzenleme:
Mangası da animesi de güzel. Ana karakterin her iki lafının birisinde "Titanları öldüreceğim!" demesinden gına geldi yalnız. Bir de mangada flashback olduğu zaman çok belli olmuyor, o yüzden kafanız karışıyor. Animesi güzel gidiyor ama erken yaptılar animesini. Manga 44'de zaten, animesi'ni de 26 bölüm yapacaklarmış. Bu manga bir de aylık olduğundan kimbilir animesini tekrardan ne zaman yaparlar?
Bu kötü haber işte :/

Ulan ne bölümdü ya dehşetti resmen :D
Bölümü izlemeyenler okumasın :
Başrol karakteri değil mi lan bu Eren. Kol bacak gitti komple mideye indirdiler çocuğu :D

Ulan ne bölümdü ya dehşetti resmen :D
Bölümü izlemeyenler okumasın :
Başrol karakteri değil mi lan bu Eren. Kol bacak gitti komple mideye indirdiler çocuğu :D
Ulan yine dayanamayıp okudum spoiler ı:D
Ben de dün başladım,şansa bugün yeni bölüm çıkmış.İzleyelim bakalım

Edit:Bir de 4. bölümün son 3-4 dakkası ne epikti arkadaş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık