Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Komutanlar

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    82
Luffy Katayı aşmış olsa orada tek yemezdi,yarım yamalak yeniyor adamları,anlık olarak geçiyor belki ama kazandığı güçlere hakim olamıyor.
Ağa hiçmi düzgün okuyup izlemediniz bu seriyi katada luffyde sinirlenince bu hakiyi kullanamıyor bunu animede aşırı belli etmek için kırmızı aura bile koydular yapmayın .

Komutanlar gerçekten güçlü kişiler. Ancak shici tarafı çok üstünkük alabilir gibi duruyor savaş gece olursa shiciler baya ezebilir gibi. Eğer hazırlık yapacaklarsa moriah epey sağlam bir destek konumuna gelir. Bunun yanında gece vakti jinbei hancock kuma dof gibi kişilerin gölgesinin Mihawk gibi birinde toplandığını düşünsenize. Direk yonkou + olurdu dayanırsa bana göre.

Ancak saf dövüş gücü açısından değerlendirirsek. Mihawk , dof, weewil ,kuma ve jinbei dışı çok geri kalıyor.

Komutana ve schibukai ye göre değişir. Wb, Roger, shanks in tayfayı kimse alamaz. Sadece mihawk kafa kafaya dövüşür. Katakuri yle de sadece mihawk dövüşebilir. Kaidou nun komutanlarıyla buggy hariç eski yeni hepsi dövüşebilir. Karasakal ı saymıyorum tabi ama law, Jinbei, crocodile, moria filan dahil. Moria zaten kaidou yla vs atmış adam. Doffy den emin değilim tabi kaidou ya çalıştığı için ama luffy den önceki gücü kısılmamış Doffy i sayarsak baya baya yenebilir. Big Mom ın komutanları kaidou dan daha güçlü tabi. Ama buggy hariç hepsi dövüşebilir. Ve gelelim buggy e... Buggy reyiz hepsine tek atar. :a:

Buggy sama ve law yok.Komutanlar çok ağır basıyor.
Mihawkı direk Beckman durdurabilir diye düşünüyorum. Dofta Katakuri .queen ile wewil eşLeşsin.
Roo Mariayı felan direk patates eder.
Yasopp Auger birlikte ateş açsa
Net komutanlar alır.

Wewil'a aşırı bir beklentim var,Marco'dan bile güçlü çıkmasını bekliyorum.

Mihawk zaten tüm sağkollardan güçlüdür.

Ayı boğan-Mihawk ikilisi sıkıntı çıkarır bu dövüşte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık