Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shaman King 2021

Şu seriyi Toei yapsa o bile bu uyarlamaya bin basardı.

En azından reisi Kinemon ile aynı kişi seslendiriyor

Önümüzdeki hafta, özellikle mangayı okuyanların sabırsızlıkla beklediği Osorezan Revoir arcı başlayacak. Anna ve Yoh'un tanışma hikayesini ve Matamune reisi animede de görmek kısmet olacak sonunda. Kapanışı da değiştirmişler. Ayrıca Matamune'nin seslendiricisi, Doflamingo'nun seiyuusu Hideyuki Tanaka olacakmış.

Önümüzdeki hafta, özellikle mangayı okuyanların sabırsızlıkla beklediği Osorezan Revoir arcı başlayacak. Anna ve Yoh'un tanışma hikayesini ve Matamune reisi animede de görmek kısmet olacak sonunda. Kapanışı da değiştirmişler. Ayrıca Matamune'nin seslendiricisi, Doflamingo'nun seiyuusu Hideyuki Tanaka olacakmış.

Tek merak ettiğim şu eskisinden iyi olmamış değil mi ? İkisini de izlemedim ama merak ettim remake ya.

Tek merak ettiğim şu eskisinden iyi olmamış değil mi ? İkisini de izlemedim ama merak ettim remake ya.
300 sayılık mangayı 52 bölümde bitirecekler öyle söyleyeyim. :D Mangayı okuduysan, biraz aceleye getirilmiş hissettiriyor bazı kısımlar. Onun dışında dövüş sahnelerini de pek beceremediler. Aslında dövüş sahneleri dışındaki çizimler baya temiz olmuş. Nostalji için izliyorum açıkçası. Bridge pek beceremedi bu işi, Toei falan yapsaydı bundan daha iyi aksiyon çizerdi. :D Eski anime, mangadan bağımsız final yapmıştı. 2021 yapımı olan anime hem mangaya daha sadık hem de önceki animede olmayan bir ton yeni içerik var.

300 sayılık mangayı 52 bölümde bitirecekler öyle söyleyeyim. :D Mangayı okuduysan, biraz aceleye getirilmiş hissettiriyor bazı kısımlar. Onun dışında dövüş sahnelerini de pek beceremediler. Aslında dövüş sahneleri dışındaki çizimler baya temiz olmuş. Nostalji için izliyorum açıkçası. Bridge pek beceremedi bu işi, Toei falan yapsaydı bundan daha iyi aksiyon çizerdi. :D Eski anime, mangadan bağımsız final yapmıştı. 2021 yapımı olan mangaya daha sadık ve önceki animede olmayan bir ton yeni içerik var.
Remake hep öyle hızlı işliyorlar yeni nesil izlemiyor hızlandırılmış izliyor.Hunter gibi eskisinden iyi remake nadir gelir.Fma,hunter onlarda bile atmosfer farklı oluyor daha iyi bile olsa fazla renklendiriyorlar ortamı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık