Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shaman King 2021

Remake hep öyle hızlı işliyorlar yeni nesil izlemiyor hızlandırılmış izliyor.Hunter gibi eskisinden iyi remake nadir gelir.Fma,hunter onlarda bile atmosfer farklı oluyor daha iyi bile olsa fazla renklendiriyorlar ortamı.
Eski animede gösterilmemiş kısımlara geldiklerinde yavaşlar diyordum ama yine hızlı devam ediyorlar gibi. Şu bahsettiğim flashback bölümlerini fazla aceleye getirmeyecekler gibi geldi bana, bakalım.

Evet 30. bölüm ile başlayan Osorezan arkı 33. bölümle birlikte bitti. Uyarlamanın diğer bölümlerine kıyasla daha iyiydi akışı, fazla aceleye getirmemişler bu arkı. Matamune'yi de dünya gözüyle animede görmüş olduk. Doflamingo'nun ses aktörü cuk diye oturmuş role. Zaten zamanında bu arcın radyo tiyatrosunu yaptıklarında da karakteri o seslendirmiş. Bu arkı sinema filmi olarak yapmayı düşünmüşler başta, sonra vazgeçmişler. Önceki animeyi izleyip Yoh ile Anna'nın tanışma hikayesini merak edenler direkt bahsettiğim bu bölümleri izleyebilir.

Bitirdim şimdi. Sonu tatmin etmedi pek, ama önceden farklı versiyonunu izlemiş olduğumdan bu versiyonu için "iyi ki izlemişim" diyorum. Aynı şekilde önceki versiyonunu izleyenlere tavsiye ederim, diğer arkadaşlar izlemeseler de bi şey kaybetmezler.

52 bölümün ilk yarısı (senaryo itibarıyla) aşağı yukarı önceki versiyonu ile aynı gidiyor, sonrasında işler iyice değişiyor. İlk 10 bölüm de hızlı hızlı özetleyerek geçilmiş. Hiç aksiyon heyecanı alamazsınız yani başlarda.
Ayrıca ilk defa ana karakterin hayaline ulaşamadığı bir senaryoya denk gelmiş oldum.

Bitirdim şimdi. Sonu tatmin etmedi pek, ama önceden farklı versiyonunu izlemiş olduğumdan bu versiyonu için "iyi ki izlemişim" diyorum. Aynı şekilde önceki versiyonunu izleyenlere tavsiye ederim, diğer arkadaşlar izlemeseler de bi şey kaybetmezler.

52 bölümün ilk yarısı (senaryo itibarıyla) aşağı yukarı önceki versiyonu ile aynı gidiyor, sonrasında işler iyice değişiyor. İlk 10 bölüm de hızlı hızlı özetleyerek geçilmiş. Hiç aksiyon heyecanı alamazsınız yani başlarda.
Ayrıca ilk defa ana karakterin hayaline ulaşamadığı bir senaryoya denk gelmiş oldum.
Yeni yapılan manga ile birebir. Eskisi mangadan kopuyor. O yüzden farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık