Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sevdiğiniz Müzik Tarzları

?

• Rock

Kullanılan: 26 44.8%
  • Rap

Kullanılan: 6 10.3%
  • Arabesk

Kullanılan: 2 3.4%
  • TSM

Kullanılan: 3 5.2%
  • THM

Kullanılan: 3 5.2%
  • Rock N Roll (oldies)

Kullanılan: 5 8.6%
  • Klasik

Kullanılan: 8 13.8%
  • Pop

Kullanılan: 1 1.7%
  • Funky

• Uzakdogu

• Kullanılan toplam oy
    58
Teşekkür ederim :] dediğin kpop şarkıları hangileri? Ben de deneyebilirim. Björk ve Kate Bush hayranıyım ben de.

Şanslısınız ki internet elinizin altında ana akım müziğe maruz kalmıyorsunuz. Bu güzel birşey ama keşke tv ve radyo eski haline dönse. MTV bildiğim kadarıyla müzik yayınlamıyor artık. Bu bile ana akım müziğine büyük bir darbedir. E devir de değişti tabii Spotify çıktı, albüm vs devri bitti ama yine de radyoyu açtığımda autotune'lu trap değil de daha melodik şeyler duymak istiyorum. Neyse onu da seveni var ne de olsa. En azından kendimi synthwave müziğinin ana akıma girmesiyle kendimi avutuyorum.
Evet öyleyiz sanırım :utangac:

Bahsettiğim buydu mesela

Müzisyen olmayı kendime yaşama ve var olma sebebi olarak gördüğüm için her türe aynı oranda saygı ile yaklaşıp bir şeyler öğrenmeye ve müziğe olan yaklaşımımı daha kolektif ve kapsayıcı bir hale getirmeye çalışıyorum. Bu yüzden her şeyi dinlemeye çalışırım. Daha "risksiz" parçalarını da seviyorum bu türün.

Evet öyleyiz sanırım :utangac:

Bahsettiğim buydu mesela

Müzisyen olmayı kendime yaşama ve var olma sebebi olarak gördüğüm için her türe aynı oranda saygı ile yaklaşıp bir şeyler öğrenmeye ve müziğe olan yaklaşımımı daha kolektif ve kapsayıcı bir hale getirmeye çalışıyorum. Bu yüzden her şeyi dinlemeye çalışırım. Daha "risksiz" parçalarını da seviyorum bu türün.
Babymetal i hatırlattı bana. :) güzelmiş, benim dinlediğim ise trap beat leri olan bir şarkıydı. Trap 2016 da cool geliyordu ama artık baydı.

Ama senin açık fikirliliğin güzel =)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık