Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sevdiğiniz Japon Müzikleri

Benim soyle bi jazz fusion, city pop playlistim var ilgini cekebilir belki

Aynı zamanda takip edersen donerim insanların ne dinledigini izlemeye bayılıyorum
city pop şarkılarını spotify'da bulmak zor oluyordu liste için teşekkürler, üzerime alınıp takip de ettim ben de insanları izleyip ruh hallerini tahmin etmeye bayılıyorum :3 ama bazen de guilty pleasurelarımı dinlerken hep izleniyormuş gibi hissediyorum.

Şimdi Youtube listeme bakarken fark ettim bu şarkıyı çok seviyorum sadece kulağa hoş gelmiyor, bana sözleri de çok hoş geldi. (Türkçe altyazı açabilirsiniz.)

city pop şarkılarını spotify'da bulmak zor oluyordu liste için teşekkürler, üzerime alınıp takip de ettim ben de insanları izleyip ruh hallerini tahmin etmeye bayılıyorum :3 ama bazen de guilty pleasurelarımı dinlerken hep izleniyormuş gibi hissediyorum.
asıl ben tesekkur ederim umarım keyif alırsın dinlerken :gamyon: takip icin de ayrıyeten tesekkurler :p

o guilty pleasurelar yok mu o guilty pleasurelar... gizli moddan dinlerdim ben eskiden onları :D

Kanala tıklarsanız Smoker'dan, Enel'e, Bellamy'den, Crocodile'a pek çok karakterin söylediği şarkılar bulabilirsiniz.

Akira Yamaoka'ya sardım bu aralar. Tüm Silent Hill müziklerini yapandır kendisi. Bir kaçını atayım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık